'Balon adam'ı eşi sevmekten vazgeçmedi

Bir tümör bozukluğundan dolayı vücudunun yüzde doksanı kabarcıklarla kaplı olan 62 yaşındaki Muhammed Ömer'in hikayesi milyonları üzdü

29 Şubat 2012, Çarşamba 17:35
A A

Hindistan'da yaşayan Ömer’in vücudunun büyük bölümü kabarcıklarla kaplı. Henüz 14 yaşındayken hastalığın ellerinde oluşmaya başladığını, daha sonra kontrolsüz bir şekilde tüm vücuduna yayıldığını söyleyen Ömer’in tek tesellisi ise hayat arkadaşı Ferhat-ün Nisa’nın yanında olması.

Bütün vücudu tümörlerle kaplı adam çocukları diğer insanlar tarafından dışlanırken, karısı onunla evlediği için hiç pişman olmadığını söylüyor.

Çalıştığı tren istasyonundan görüntüsü yüzünden kovulduğunu anlatan Ömer, son çaresi sokaklarda dilencilik yapmakta bulmuş.

Hastalığının hayatını mahvettiğini söyleyen Ömer’in 28 yaşındayken evlendiği eşi Nisa ise kocasının hastalığını umursamadığını ifade ediyor.

Talihsiz adam, en küçük oğlunun da aynı hastalığın belirtilerini göstermeye başlamasıyla kahrolduğunu söylerken, doktorlar hastalığın tedavisinin mümkün olmadığını açıklıyor.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.