Banfield'in golcüsü Dario Cvitanich'in eşi Chechu Bonelli'nin attığı tweet olay oldu

Arjantin Ligi'nde Boca Juniors ile Godoy Cruz arasındaki kıyasıya şampiyonluk mücadelesi sürüyor. Öyle ki mücadele sosyal medyada çok başka yöntemlerle devam ediyor. İşte Banfield'in golcüsü Dario Cvitanich'in eşi Chechu Bonelli'nin attığı tweet ve gelişen olaylar

20 Nisan 2018, Cuma 09:28 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Arjantin Ligi'nde Boca Juniors ile Godoy Cruz arasındaki şampiyonluk rekabeti sadece yeşil sahalarda kalmayıp sosyal medyaya da taşınıyor. Hem de hiç beklenmedik şekillerde...

Bu hafta oynanacak Banfield - Godoy Cruz maçı öncesi atılan olay tweet ise bunun örneklerinden biri.

Arjantin basınını meşgul eden olayın kahramanların Banfield'in golcüsü Dario Cvitanich ve Boca Juniors fanatiği olan karısı Chechu Bonelli.

Boca'nın şampiyonluktaki rakibi Godoy Cruz'un Banfield'le oynayacağı maç öncesi Banfield'in golcüsü olan eşini motive etmek isteyen Chechu Bonelli attığı tweet'le ülkeyi şaşkına çevirdi.

"Motivasyonun dozunu biraz kaçıran ve bunu kamuya açık olarak yapmaktan çekinmeyen Bonelli 'Seni seviyorum aşkım. Gelecek maçta (Godoy Cruz) bir gol atarsan ya da maçı kazanırsanız bütün hafta boyunca ne istersen yapacağım. Pillerini şarj et" yazınca sosyal medya yıkıldı. 

33 yaşındaki Chechu Bonelli aynı zamanda spor muhabiri. Bonelli'nin eşini teşvik için herkese açık bir platformu seçmesi ise ülkede tartışma konusu oldu.

Bonelli ve Cvitanich 2014 yılında evlenmişti.

Chechu Bonelli'nin Intagram hesabından yayınladığı fotoğraflardan bazıları...

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Lerzan Mutlu ateş püskürdü: Halkı kandıran sahte kahramanlar sizi