Barış Arduç'tan bebek sinyali

Sevgilisi Gupse Özay ile geçen aylarda sürpriz bir şekilde nikah masasına oturan oyuncu Barış Arduç, önceki gün Etiler trafiğinde görüntülendi. Arduç, bebek sinyali verdi.

12 Eylül 2020, Cumartesi 10:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

"Tatil bitti, işe döndük" diyen oyuncu Barış Arduç, "Evliliğimiz çok iyi gidiyor. 6-7 senelik birlikteliğimiz var. Zaten evli gibiydik. Yüzük takmak bizim de çok istediğimiz bir şeydi. Yüzük takmayı da sevdim biraz. Dediğim gibi hayatı paylaşmaya başlıyor olsak, sürprizleri olabilirdi ama biz yedinci yıla gireceğiz hayatı paylaşıyoruz, bir sürprizimiz yok birbirimize karşı, huyumuzu suyumuzu biliyoruz” diye konuştu.


Sade bir düğün yaptıkları hatırlatılan Arduç, ”O dönem öyle bir niyetimiz vardı. Aile büyükleri de gelemiyor diye konuşmuştuk, sanki her şey normalleşince bir düğün falan yapılır mı diye, zaman da geçtikçe o topa bir daha girilir mi, bir sürü insan başka bir organizasyon başka bir yorgunluk, tamamen enerjimizle alakalı enerjimiz olursa yaparız” dedi.

Gupse Özay’ın hamile olduğu haberleriyle alakalı konuşan oyuncu, "Bu tarz haberler beklediğimiz şeylerdi. Biz çocuk çok istiyoruz ve niyetimiz de var. Olursa, böyle bir haberi keyifle paylaşırız. Şu an öyle bir durum yok” şeklinde cevapladı. Eşi Gupse Özay’la pandemi sürecini evlerinde geçirdiğini söyleyen Arduç, "Gupse yazarak geçiriyor, evde" dedi.

Umut Ünver


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yasemin Özilhan'dan üzücü haber: Bebeğini kaybetti