Barış Murat Yağcı'yı çabuk unuttu! İşte Survivor Nisa Bölükbaşı'nın yeni aşkı

Survivor yarışması sonrası sürpriz bir aşka yelken açan Nisa Bölükbaşı ile Barış Murat Yağcı’nın aşkı çok uzun sürmemişti. Aradan çok geçmeden Bölükbaşı cephesinden flaş bir haber geldi. Survivor Nisa, bakın gönlünü kime kaptırdı...

23 Haziran 2021, Çarşamba 14:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Survivor yarışması sonrası sürpriz bir aşka yelken açan Nisa Bölükbaşı ile Barış Murat Yağcı, son dönemde özel hayatlarıyla gündemden düşmüyor.

Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı aşkının hem başlaması hem de bitmesi bir hayli olaylı olmuştu. Bir dargın bir barışık çift, ilişkilerine geçtiğimiz ay noktayı koymuş ve yollarını ayırmıştı.

Ayrılığı sosyal medya hesabından duyuran Nisa Bölükbaşı, "Barış ile olan ilişkimizi, saygı sevgi çerçevesinde noktaladık. Kendisine hayatta başarılar diliyorum." ifadelerini kullanmıştı.

Ayrılık sonrası Nisa Bölükbaşı'ndan flaş bir hamle geldi. Barış Murat Yağcı'yı çabuk unutan Bölükbaşı, yeni bir aşka yelken açtı.

UçanKuş TV'nin haberine göre; Nisa Bölükbaşı gönlünü Survivor elemelerinde tanıştığı video içerik üretici ve sörfçü Suleyman Atli'ye kaptırdı.

Sosyal medyada sık sık sörf videolarını paylaşan Suleyman Atli'ye çekimlerde Nisa Bölükbaşı da eşlik ediyor. Çiçeği burnunda çiftin ne zaman birlikte fotoğraf paylaşacağı merak ediliyor...

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Pelin Akil, güneşlenerek yorgunluğunu atıyor