Başbakan geçerken, mağazanın kepenklerini indirttiler

Başbakan Erdoğan'ın bugün Ankara'da açtığı AVM'yi gezmesi sırasında dünyaca ünlü iç çamaşırı markası Victoria's Secret mağazasının kepenkleri indirtildi

24 Ekim 2013, Perşembe 16:03
A A

Başbakan Tayyip Erdoğan açılışını yaptığı AVM'de gezerken Victoria's Secret mağazasının kepenkleri indirtildi.

Hürriyet'in haberine göre; Mağaza çalışanları içeride heyetin geçmesini beklerken, Başbakanın mağazanın önünden geçmesinin ardından bir başbakanlık koruması gelerek "Artık kepengi açabilirsiniz" dedi.

Bu talimatın ardından kepenk açılırken basının ilgisi nedeniyle koruma amiri ve AVM müdürü mağazaya geldi.

"Koruma amiri durumun bizimle alakası yok" diyerek sorumluluğu AVM müdürüne atarken niçin korumanın kepengi açtırdığı sorusuna yanıt vermedi.

AVM MÜDÜRÜ: TALİMATI BEN VERDİM

AVM Müdürü de konunun Başbakanlıkla alakalı olmadığını talimatı kendisinin verdiğini söyledi. Mağaza henüz hazır olmadığı için bu talimatı veren müdür de hazır olmayan mağazanın niçin Başbakan geçtikten sonra açıldığı sorusuna yanıt veremedi.
 
Bu arada mağazada sadece kozmetik ürünler satıldığı, iç giyim ürünlerinin olmadığı dikkat çekti. Bazı kaynaklar, olayın bir korumanın kendine bunu görev edinmesi nedeniyle kaynaklanmış olabileceğini söyledi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.