Basketbol maçında ayağa fırlayınca...

BD'de Miami Heat ile Indiana Pacers arasındaki basketbol maçını izlemeye giden Alyssa Nelson, tuttuğu takım galibiyeti ele geçirince sevinçten ayağa fırlayıp çığlık atmaya başlayınca...

26 Şubat 2016, Cuma 16:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Artık hayatın her alanında etkinliğe sahip olan sosyal medya bir şöhret daha yarattı. Bunun ne kadar süreceği bilinmez ama ABD'de Miami Heat ile Indiana Pacers arasındaki basketbol maçını izlemeye giden Alyssa Nelson, tuttuğu takım galibiyeti ele geçirince sevinçten ayağa fırlayıp çığlık atmaya başladı.

Tam o sırada da onu Fox kanalının kamerası yakaladı. Nelson'ın bu kadar çok dikkat çekmesinin nedeni güzelliği kadar giydiği derin dekolteli kıyafet oldu.

"Nelson daha sonra bu kareyi Instagram sayfasında "spor eğlencedir" notuyla paylaştı. Genç kadının ekrana yansıyan sevinç anı ise onu da sosyal medya şöhretleri arasına girmesine yol açtı.

Hem TV'lerde ekrana gelen hem de Instagram'ta paylaştığı bu pozu sayesinde takipçileri bir anda ikiye katlandı. Kaç gün sürer bilinmez ama Instagram'ın en yeni şöhreti şimdilik Alyssa Nelson.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Gonca Vuslateri, taburcu oldu