Bayhan'ın acılarla dolu hayat hikayesi: Zehri aldık ve evimize gittik

2004 yılında katıldığı 'Popstar' yarışmasıyla ünlü olan Bayhan Gürhan, kendine özgü yorumuyla yarışmada dikkat çeken isimlerdendi. Bayhan, uzman psikolog Gökhan Çınar’ın sunduğu 'Katarsis X-TRA'ya konuk oldu. Çocukluğunu anlatan şarkıcının hayat hikayesi, filmlere konu olacak türden.

11 Ocak 2021, Pazartesi 14:54 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bir süredir ortalarda görünmeyen Popstar Bayhan, Gökhan Çınar’ın “Katarsis X-TRA” programına konuk oldu. Programda zaman zaman duygusal anlar yaşayan Gürhan, “Evimiz Adana’da tarla kenarındaydı. Annem ve ablamla yaşardım. Babamın bizden bağımsız Almanya’da bambaşka bir hayatı vardı. Hatırladığım en net şey hep karnım açtı” dedi.

Annesinin vefatını anlatan şarkıcı, “Annemin aramızdan ayrılışı çok üzücüdür. Bir gün birlikte fare zehri aldık ve evimize gittik. Eve vardığımızda zehri çay bardağına doldurdu. İlk önce ablama uzattı, o istemedi" dedi.

Ardından bana uzattı, ben tam bardağı alıp içecekken ablam engelledi. Sonunda ise annem o zehirden içer gibi oldu. O an hatırladığım tek şey, bağırarak dışarı çıktı ve o andan sonra bir daha annemi hiç görmedim. Bu çaresizlikle yapılmış bir şeydi. Ben çok kötü bir çocukluk yaşadım.

Annesini kaybettikten sonra Almanya’ya babasının yanına gittiklerini söyleyen Bayhan, orada yaşadıklarını “Orada da üvey annemiz oldu. Bizi aç bırakırdı. Sonra kendimi Almanya’da bir çocuk esirgeme kurumunda buldum. Bir sene boyunca rahibeler bize baktı" diye anlattı.

Gürhan, sözlerine, "Ablam, Almanya’da okumaya devam etti, ben Türkiye’ye geldim. Ablamı orada trafik kazasında kaybettik” dedi. Şarkıcı, “İstanbul’a geldim bir şeyler yapmaya çalıştım. Hep şarkı söylerdim. Kaybolmuş bir ruh gibiydim” şeklinde devam etti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Pınar Altuğ: Bacak dekolteme güvenirim