Behzat Ç.'nin 'Hayalet'i İnanç Konukçu, Erdal Beşikçioğlu'na isyan etti

Erdal Beşikçioğlu’nun başrolünde olduğu ‘Behzat Ç.’ 6 yıl aradan sonra geçen sezon bir dijital platformda yeniden başlamış, büyük ilgi görmüştü. Buna rağmen diziye devam edilmemişti. Neden olarak Erdal Beşikçioğlu’nun bölüm başı 150 bin TL talep ettiği iddiası gösterildi.

30 Aralık 2019, Pazartesi 08:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Dizide ‘Hayalet’ karakterini canlandıran İnanç Konukçu dün Twitter’da ilginç paylaşımlarda bulundu. Önce “Arkadaşlar ‘Behzat Ç.’ yok. Var ise de bundan sonra benim için yok. Evet ben İnanç Konukçu. Sevgi ve saygı ile. İyi yıllar” yazdı.

'Sayın Beşikçioğlu, çık bir açıklama yap!'

'Sayın Beşikçioğlu, çık bir açıklama yap!'

İnanç Konukçu bununla kalmadı ve eleştiri oklarını Erdal Beşikçioğlu’na yöneltti. Eski rol arkadaşını suçlayıcı bir dil içeren şu tweet’i attı:


“Benden ötürü mü? Senden ötürü mü? Sayın Beşikçioğlu, çık bir açıklama yap! ‘İnsanların ekmeğiyle ben oynamadım’ de! Çok emeğin var! Bittim de! Tükendim de! Bir şey de lütfen!”

İnanç Konukçu’nun Erdal Beşikçioğlu’nun istediği astronomik rakam yüzünden dizinin devam etmediğini ve kadrodaki oyuncu ve teknik ekibin bu yüzden işsiz kaldığını ima ettiği öne sürüldü.

***‘Behzat Ç’ ekibi bir dijital platform için tekrar bir araya gelmişti ama sadece bir sezon sürdü.Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Işın Karaca: Denyoluğuma geldi söyledim