Bein Sports Haber uydu frekans ayarları... beIN SPORTS Haber nasıl izlenir?

Bein Sports Haber uydu frekans ayarları... beIN SPORTS Haber nasıl izlenir?

UEFA Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi, Turkish Airlines EuroLeague maçlarını zaman zaman şifresiz yayınlayan beIN SPORTS Haber kanalı maç günleri popüler oluyor. Vatandaşlar nasıl şifresiz izleyeceklerini merak edip Bein Sports Haber kanalının uydu frekans bilgilerini araştırıyorlar. İşte detaylar

12 Ekim 2018, Cuma 13:35 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

beIN SPORTS Haber kanalı, UEFA Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi, Turkish Airlines EuroLeague maçlarını zaman zaman şifresiz yayınlıyor. Bugün de Fenerbahçe Gran Canaria basketbol maçını şifresiz yayınlayacak. Bu nedenle kanal gündem haline gelmiş durumda... Mücadeleyi kaçırmak istemeyen basketbolseverler Bein Sports Haber uydu frekans ayarlarını merak ederek "beIN SPORTS Haber nasıl izlenir?" sorusunu soruyor.

beIN Sports Haber kaçıncı kanalda?

beIN Sports Haber, Digiturk'te 83. kanaldan izlenebiliyor.

beIN Sports Haber uydu frekans bilgileri

Uydu: Türksat 4A

Frekans: 12379

Symbol Oranı: 30000

FEC: 3/3

Polarizasyon: Horizontol (Yatay)

Ayrıca kanalı Youtube kanalından da canlı takip edebilirsiniz.

BEIN SPORTS HABER CANLI İZLE

Frekans ayarları nasıl yapılır?

beIN Sports Haber kanalını izleyebilmek için çanak anteninizin Türksat 4A uydusuna ayarlı olması gerkiyor. Türksat 4A uydusuna dönük çanak anteniniz varsa, uydu cihazınızın kurulum menüsünden 'Frekans Ekle' (Bazı cihazlarda 'Transponder Ekle', 'Manuel Kanal Arama' veya benzeri olabilir) menüsünü açın. 'Uydu Adı' kısmında 'Türksat 4A'yı seçin. Alt kısımda bulunan 'Frekans' kısmına 12379 sayısını girdikten sonra 'Polarizasyon' kısmını 'Horizontal Yatay' olarak seçin. 'Sembol' kısmına '30000' sayısını girdikten sonra 'FEC' değeri otomatik olarak seçilecektir. Bu değerleri seçtikten sonra aramayı başlatabilirsiniz.
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Mustafa Muhammed'in cezası belli oldu