Bekçilik mülakat sınav sonuçları açıklandı! Sonuç sorgulama

Polis Akademisi 7 bin bekçi alımı için adaylara ilk önce yazılı daha sonra fiziki yeterlilik ve sözlü sınav uyguladı. On binlerce aday uzun bir süredir, sonuçları bekliyordu. Polis Akademisi, gece yarısı yaptığı duyuru ile sonuçları adayların erişimine açtı. Bekçilik mülakat sonuçlarını sorgulamak için aşağıdaki linke tıklayınız.

02 Aralık 2018, Pazar 09:23
A A
Bekçilik mülakat sınav sonuçları açıklandı! Sonuç sorgulama

Çarşı ve mahallelerde görev yapmak üzere bekçi alımı olacağını duyan yüz binler başvurularını yaptı, 20 Ekim'de sınava girdiler. Sonuçlar 26 Ekim'de açıklanırken aynı gün fiziki ve sözlü sınavların yapılacakları yerler duyuruldu. Başarılı not alan bekçi adayları bu sınavlara da girip süreci tamamladı. Uzun zamandır "Bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak?" sorusu soruluyordu ki Polis Akademisi, sonuçları gece yarısı duyurdu. 


POLİS AKADEMİSİ'NDEN YAPILAN DUYURU:

"1.Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliğine Giriş Sınavı sonuçları açıklanmıştır. Adaylara sonuçlar, posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla bildirilmeyecek olup, resmi internet sitemiz üzerinden ilan edilen sonuçlar tebligat niteliğindedir. 

Asıl adayların atama için gerekli olan belgelerle birlikte (gerekli belgeler planlama yapılan İl Emniyet Müdürlüklerinden temin edilecektir) en geç 03 Aralık 2018 tarihinde planlandığı İl Emniyet Müdürlüğüne başvurmaları gerekmektedir.

Yedek olarak belirlenen adaylara ilişkin sonuçlar da resmi internet sitemizde açıklanacak, yedek olarak belirlenen adaylara posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır. 

Yedek olarak belirlenen adaylar planlama yapılması halinde planlandığı ildeki Eğitim Şube Müdürlüğü tarafından sırası ile çağrılacaktır.

Tüm adaylara ilanen duyurulur."

BEKÇİLİK SINAV SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ






Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Balkonda köpeğini dövdü, duyan koştu