Belediye başkanı, ağabeyinin corona virüs tedavisi için yardım istedi

Belediye başkanı, ağabeyinin corona virüs tedavisi için yardım istedi

Kocaeli Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, corona virüs teşhisi konulan ağabeyi Köksal Söğüt için kan bağışı çağrısında bulundu. Söğüt, kardeşinin tedavisi için corona virüs tedavisi görerek iyileşen, 14 gün izole olan kişilerin plazma bağışında bulunması için yardım istedi.

08 Nisan 2020, Çarşamba 00:31 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kocaeli Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, corona virüs teşhisiyle tedavi gören ağabeyi Köksal Söğüt için sosyal medya hesabından yardım istedi. Şener Söğüt, corona virüs tedavisi görerek iyileşen hastaları plazma bağışında bulunarak umut olmasını isteyerek, şu paylaşımda bulundu:

"Koronavirüs pandemisinden dolayı Kocaeli´de hastanede tedavi görmekte olan abim Köksal Söğüt için covid-19 hastalığına yakalanan ve iyileşerek hastaneden taburcu edilen, taburcu olduktan sonra kendini 14 gün boyunca izole eden A (-) veya AB (-) kan grubuna sahip olan ve kan (plazma) vererek umut olmak isteyen vatandaşlarımız bizimle iletişime geçerlerse sevinirim. Ülkemizin ve tüm dünyanın bu salgından bir an önce kurtulmasını Rabbimden niyaz ediyor, Berat Kandili´ni idrak ettiğimiz bu gecenin tüm hastalarımıza şifa getirmesini diliyor, abime ve tüm hastalarımıza dualar bekliyorum."

DHA

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Berat Kandili'nde dualar evlerden yükseldi