'Ben Hande gibi kumarhaneye gitmedim!'

Nurseli İdiz, Cihan Ünal'ı yıllardır tanıdığını ve 30'lu yaşlarında birlikte aşk oyunlarında sahne aldıklarını anlattı. İdiz o yıllar için şunları söyledi

08 Haziran 2011, Çarşamba 14:45 Son Güncelleme:
A A
'Ben Hande gibi kumarhaneye gitmedim!'

"Cihan Ünal benim hocamdır. Üstelik benim çok çılgınlıklarımı çekmiş bir hocamdır. Hele ki 30 yaşımda, en güzel zamanımda aşk sahnelerinde birlikte rol aldık. Ancak ben hiç böyle bir durumla karşı karşıya kalmadım. Ve Cihan Ünal'ın böyle bir şeyin kıyısından geçtiğini bile düşünmüyorum. Tabi aralarında ne geçti onu ben bilemem. Asıl Cihan Ünal kadınlar tarafından taciz edilen bir insandır. Sarkıntılık yapmaya ihtiyacı olduğunu da şimdiye kadar hiç görmedim. Tiyatrocu olmak kolay değildir. Ben tiyatrocuyum diyebilmek için 20'li yaşlarında başlarsın 50'li yaşlarına kadar her sezon 2-3 oyunda rol alırsın o zaman ben tiyatrocuyum diye söyleyebilirsin. İnsanlar ne kadar kolay ben tiyatrocuyum diyebiliyor.

Magazin gazetecileri beni Hande gibi oyuna gitmediğim için aynı kefeye koyuyorlar. Ancak hastalık yüzünden oyuna katılamamakla keyif yüzünden katılmamak arasındaki farkı magazin gazetecilerinin insiyatifine bırakıyorum. Ben sağlık sorunlarım nedeniyle oyunuma katılamamıştım. Raporum da var üstelik. Hande Ataizi gibi oyunun son günü gidip kumarhanede oynamadım. Üstelik ben böyle bir şeye maruz kalsam bunun delillerini toplardım."

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Mahkemeler sıkı durun! Kim Kardashian firma kurup staj yapacak