Benden Duymuş Olmayın

POSTA'dan Eylem İpek Şafak'ın 'Benden Duymuş Olmayın' köşesinde bu hafta kimler yok ki...

19 Ağustos 2017, Cumartesi 05:43
A A
eylem.ipek@posta.com.tr

eylem.ipek@posta.com.tr

ELÇİN Mİ FAHRİYE Mİ? Oyuncu Barış Arduç, çekimleri sonbaharda başlayacak sinema filminde birlikte oynayacağı kadını kendi seçmek istemişti. Adaylar ikiye indirilmişti: Fahriye Evcen ve Elçin Sangu.

Kimin oynayacağına sosyal medyada yapılmakta olan anket sonrası karar verilecek.

Şu an için Elçin Sangu önde. Laf aramızda; Barış Arduç da zaten Elçin’i istiyormuş!

DOSTLUK BİTTİ

DOSTLUK BİTTİ

Popçu Murat Dalkılıç ile oyuncu Merve Boluğur boşanıyor. Evlerini çoktan ayırmışlardı.

Merve, popçu Berkay Şahin’in eşi Özlem Şahin ile kankaydı. Dertlerini Özlem ile paylaşmış. Bunları başkalarından duyunca küplere binmiş

Merve Boluğur ile Özlem Şahin şimdilerde kanlı bıçaklı. Merve, “Özlem benim için artık bitti” diyormuş.

ODAYA ÇAKMA ÇANTA SERVİSİ

ODAYA ÇAKMA ÇANTA SERVİSİ

Seda Sayan, Kıbrıs Kaya Artemis Otel’de konser verdi. Konserin ertesi günü, Kıbrıs’ta da mağazası olan İstanbul Kapalıçarşı’daki o ünlü taklit çantacıyı otele çağırtmış.

Çantacı otele 20 bavulla gelmiş. Orijinalleri 2 bin dolardan başlayan çantaların çakmalarından Seda Sayan 30 tane almış. Dedikodulara bakılırsa; çantacının ünlü müdavimleri arasında neredeyse tüm artistler varmış. Ama en iyi alışverişi Nur Yerlitaş, Mehmet Ali Erbil, Bülent Ersoy yapıyormuş. Sosyetik müşterileri arasında da ünlü patronların eşleri varmış.

SİNAN AKÇIL’A KÖK HÜCRE

SİNAN AKÇIL’A KÖK HÜCRE

Daha önce çene ve burun estetiği yaptıran 34 yaşındaki şarkıcı Sinan Akçıl, şimdi de Etiler’deki ünlü bir estetikçiye kök hücre tedavisine gidiyormuş.

Amaç; her daim genç kalmak! Duyduğuma göre; Sinan Akçıl’a yapılan kök hücre aşısı sözüm ona yüze dirilik veriyormuş, dolgunluk kazandırıp küçük kırışıklıkları siliyormuş. Bir nevi botoks yani.

20 BİN LİRAYA PİZZA

20 BİN LİRAYA PİZZA

Sadece son filmi ‘Recep İvedik 5’ ile 85 milyar hasılat yapan Şahan Gökbakar’ın keyfi her daim yerinde. Cüssesinden de anlaşıldığı üzere; yemek yemeyi ve yapmayı seven Şahan, Çubuklu’daki villasının bahçesine İtalyan malı bir pizza fırını koymuş. Fırına 20 bin lira vermiş. Harika pizzalar yapıyor, eşi Selin Gökbakar ve misafirlerine ikram ediyormuş.

TÜP BEBEK HEYECANI

TÜP BEBEK HEYECANI

33 yaşındaki Kıvanç Tatlıtuğ ile 39 yaşındaki modacı Başak Dizer 1,5 yıllık evli. Çift, çocuk emellerine doğal yollardan ulaşamayınca tüp bebek tedavisine başlamış. Kulağıma geldiğine göre; Kıvanç Tatlıtuğ baba olmayı çok arzu ediyormuş. Eşini her seferinde doktora bizzat kendisi götürüyormuş.

TÜRKİYE’DE 80 KOMŞUDA 200

TÜRKİYE’DE 80 KOMŞUDA 200

Bayram tatili Yunan adalarında sevinç yarattı. Türk turistleri bekliyorlar. Sosyetemizin uğrak yeri Mikonos’taki Nammos Beach’te Kurban Bayramı’nın 1’inci günü meşhur Yunan şarkıcı Antonis Remos ve Lübnanlı sanatçı Ragheb Alama ile birlikte Mustafa Sandal sahne alacak. Mustafa Sandal, Nammos’tan 200 bin lira istemiş. Oysa Türkiye’de 80 bin lira alıyor. Musti, komşuya turistlik tarife uygulayacak!

Sıradaki haber yükleniyor...