Beren Saat-Kenan Doğulu sahil turuna çıktı

Magazin dünyasının gözde çifti Beren Saat (37) ile Kenan Doğulu (46), önceki akşam Bebek'te sahil turundaydı. İkilinin neşeli halleri dikkatlerden kaçmadı.

28 Mart 2021, Pazar 08:28 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bebek'te sıkışan trafikte, otomobillerinin içerisinde objektiflere takılan Kenan Doğulu ile oyuncu eşi Beren Saat'in etrafını bir anda çiçekçiler sardı. Camını açarak gazetecilerle sohbet eden çift, "Uzun zaman sonra dışarıya çıktık. Sahil turu atıp, deniz havası alalım dedik" şeklinde konuştu.


Aracın üzerine demet çiçek bırakıp, camlara da gül yaprakları atan çiçekçiler, bir anda ünlü popçunun şarkılarını söylemeye başladı.


80 TL BAHŞİŞ VERDİ

80 TL BAHŞİŞ VERDİ

Beren Saat, olanları kahkaha atarak izledi. Kenan Doğulu, 80 TL bahşiş verdikten sonra trafiğin açılmasıyla gözden kayboldu.

KENAN'IN FİYASKOSU!

KENAN'IN FİYASKOSU!

Geçtiğimiz hafta Refik Anadol’un Dolapdere Pilevneli’deki ‘Makine Hatıraları: Uzay’ sergisini gezen Beren Saat-Kenan Doğulu çifti, çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtlamıştı.


1996 yılında ‘Hiç Bana Sordun Mu’ dizisinde başrolü oynayan şarkıcı, “Bir daha düşünüyor musunuz?” sorusuna, “Benim için bu saatten sonra zor. Büyük fiyaskoyla sonuçlanan o projeden sonra hiç niyetlenmedim” yanıtını vermişti.OYUNCULUK MU, ŞARKICILIK MI?

OYUNCULUK MU, ŞARKICILIK MI?

Albüm hazırlığı yapan Beren Saat ise “İyi gidiyor, çalışıyoruz. Kenan eserlere çok güzel aranjmanlar yaptı. Hayallerimin biraz daha ötesinde bir albüm oluyor” şeklinde konuşmuştu.


37 yaşındaki güzel, “Oyunculuk mu, şarkıcılık mı?” sorusuna, "Böyle bir ayrım yapmaya gerek yok. Ne gelirse üretmeye devam” yanıtını vermişti.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Emre Altuğ, Nazlı Eker iddiasına isyan etti!