Berk Oktay ve Merve Şarapçıoğlu'nun olaylı evliliği sona erdi

Berk Oktay ve Merve Şarapçıoğlu arasında 2 yıldır devam eden çekişmeli boşanma davası sonuçlandı. Çift boşandı. Mahkeme, Merve Şarapçıoğlu’nun tazminat ve nafaka talebini reddetti.

19 Şubat 2020, Çarşamba 08:33 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Berk Oktay ve avukat eşi Merve Şarapçıoğlu boşandı. Merve Şarapçıoğlu, 2 yıl önce İstanbul Anadolu Aile Mahkemesi’ne başvurarak ünlü oyuncu hakkında, “Sadakatsiz biri, bana şiddet uyguluyor” diyerek boşanma davası açmıştı.

'Kariyerimi bitirmek için, beni rezil etmek için yaptı'

'Kariyerimi bitirmek için, beni rezil etmek için yaptı'

Boşanma davası sürerken Berk Oktay ve Merve Şarapçıoğlu’nun iCloud hesapları hack'lenmiş ve çiftin mahrem fotoğrafları sosyal medyada yayılmıştı. Olayın ardından Berk Oktay, “Bunu, Merve kariyerimi bitirmek için, beni rezil etmek için yaptı” demişti.

Nafaka talebi reddedildi

Nafaka talebi reddedildi

İstanbul Anadolu Aile Mahkemesi’nde görülen boşanma davasına Merve Şarapçıoğlu ve Berk Oktay avukatlarıyla katıldı. Tarafların evlilik birliğinin temelinden sarsılması nedeniyle çekişmeli olarak boşanmasına karar veren mahkeme, Merve Şarapçıoğlu’nun 500 bin lira tazminat ile aylık 10 bin liralık nafaka talebini reddetti.

Berk Oktay: Boşandım, mutluyum

Berk Oktay: Boşandım, mutluyum

Dava sonrası konuşan Berk Oktay, “Dava sonuçlandığı için mutluyum. Hayırlısı olsun. Gizlilik kararı devam ettiği için bundan daha fazla bir şey söylemem doğru olmaz” dedi. (Hürriyet)

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kerem Bürsin'in annesinden Hande Erçel'e yorum: Müthiş ötesi!