Berk Oktay: Yıldız benim kurbanım oldu

Corona virüsü atlatarak, karantina sürecini dolduran oyuncu Berk Oktay, soluğu kuaföründe aldı. İlk üç gün ağır bir süreç geçirdiğini ifade eden Oktay, hastalık sürecini anlattı.

17 Kasım 2020, Salı 08:24 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bir süredir aşk yaşayan oyuncu çift Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy'un geçtiğimiz hafta corona virüse yakalandığı öğrenilmişti.


'Herkes çok dikkat etsin'

'Herkes çok dikkat etsin'

Sevgilisi ile evde tedavi olan Oktay, "Hastalığı çok şükür hafif atlattık. Karantinamız iki güne bitiyor. Herkes çok dikkat etsin, virüs yaygınlaşıyor" demişti.


Karantina süreci biten yakışıklı oyuncu, kuaförden çıkarken görüntülendi. Ayaküstü muhabirlerle konuşan Oktay, yaşadıklarını anlattı.


'Küçümsenecek bir hastalık değil'

'Küçümsenecek bir hastalık değil'

İlk üç gün ağır bir süreç geçirdiğini ifade eden Berk Oktay, "Küçümsenecek bir hastalık değil. Bize böyle ağrılar yaşatıyorsa yaşlılarımızı düşünemiyorum" dedi.


Filyasyon ekiplerine de teşekkür etmeyi ihmal etmeyen Oktay, "Çok hızlı bir şekilde gelerek, ilaçlarımı verdiler. Sık sık hem telefonla hem de gelerek kontrol etti. Onlara çok teşekkür ediyorum. İşleri gerçekten zor" diye konuştu.

'Pozitif çıkınca teşekkür etti'

'Pozitif çıkınca teşekkür etti'

Sevgilisi Yıldız Çağrı Atiksoy'a da kendisinden bulaştığını ifade eden Oktay, "Benim kurbanım oldu o da. Pozitif çıkınca 'Sağ ol, teşekkür ederim' diyerek, bana takıldı hatta" dedi.

Hastalığı atlattığı için kan bağışında severek bulunabileceğini belirten Oktay, "Tereddüt etmeden veririm" diye konuştu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sinan Akçıl minik Ayda'yı ziyaret etti