Berk Oktay: Yok saat olayı, yok trans olayı...

Oyuncu Berk Oktay, eski eşi Merve Şarapçıoğlu’nun ailesinin düğünde taktığı 59 bin TL değerindeki saatin sertifikasını almak için mahkemeye başvurduğu iddia edilmişti. Oktay, bu iddialara tepki gösterdi.

12 Ocak 2021, Salı 11:34 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Çekişmeli boşanma

Çekişmeli boşanma

Berk Oktay önceki akşam Yeniköy’de görüntülendi. Oyuncunun sosyal medyada uygunsuz görüntülerini yayınladığını iddia ettiği Merve Şarapçıoğlu ile çekişmeli boşanma davası, uzun süre gündemden düşmemişti.

Gündeme gelmekten rahatsız

Gündeme gelmekten rahatsız

Şarapçıoğlu’nun, son olarak düğünlerinde ailesinin Oktay’a Rolex marka saat hediye ettiği, oyuncunun boşanma aşamasında bu saatin sertifikasını mahkeme yoluyla istediği öne sürülmüştü. Hürriyet'ten Sayit Durmaz'ın haberine göre; Oktay, Şarapçıoğlu’nun iddiasıyla ilgili sorular üzerine bu konularla gündeme gelmekten rahatsız olduğunu söyledi.

Aklıselim olan herkes neyin ne olduğunu görüyor. Ben bunlara sadece gülüp geçiyorum. Güzel bir işim, çok güzel bir ilişkim var. Onun dışında hiçbir şeyle ilgilenmiyorum. Bugüne kadar bütün davalarımı kazandım, bundan sonrakilerde de adalet gerekli cevabı verecektir. Yok saat olayı, yok trans olayı, yok evi toplayıp gittiğim iddiası. Saçma sapan işler. Karşı taraf hep ceza alıyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Damla Uğurtürk'ten Yılmaz Erdoğan açıklaması: Haberler doğru değil