Önceki Fotolar

Berkay: İtibarım zedelendi hamile eşim mağdur edildi

Berkay, konser vermek için gittiği İzmir’deki bir otele, ‘problemli müşteri’ sıfatı taşıdığı gerekçesiyle alınmadı. Eşinin hamile olduğu dönemde mağdur edildiğini ileri süren şarkıcı, otele 150 bin liralık tazminat davası açtı. Otel yetkilileri ise “Berkay mağdur edebiyatıyla para kazanmaya çalışıyor” dedi

17 Nisan 2019, Çarşamba 08:13 Son Güncelleme:
A A

Dilekçede; Berkay ve ailesinin geldiği gün otelin tamamen dolu olduğu ve şarkıcının otele iftira attığı belirtilerek, otelin olayda herhangi bir kusuru olmadığı ve Berkay'ın manevi tazminat adı altında zenginleşme aracı olarak fahiş değerde dava açtığı kaydedildi.

Otelde problemli müşteri şeklinde bir sınıflandırma yapılmadığını belirten otel yetkilileri, davanın reddini talep etti. Dava, ilerleyen günlerde Tüketici Mahkemesi'nde görülecek.

İddiaya göre; hamile eşi ile konser saatine dakikalar kala başka otel aramak zorunda kalan Berkay, dinlenme fırsatı bulamadan sahneye çıktı.

Popçu, itibarının zedelendiğini ve eşinin kabus gibi bir gece geçirmesi nedeniyle rahatsızlandığını söyleyerek otele dava açtı. (Günaydın)

Sıradaki haber yükleniyor...