Berkay saç ektirdi: Nasıl olmuş?

Eşi Özlem Ada Şahin ile birlikte meslektaşı Sinan Akçıl ve oyuncu Burcu Kıratlı'nın düğününe katılan Berkay'ın, geçtiğimiz haftalarda saç ektirdiği ortaya çıktı.

24 Şubat 2021, Çarşamba 08:51 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Geçirdiği operasyonun izleri dikkat çeken Berkay Şahin, yeni saç çektirdiğini belirterek, basın mensuplarına, "Saç ektirdim, nasıl olmuş?" dedi. 39 yaşındaki popçu, "Üç haftadır evdeyiz, saç ektirdik. Zaten dışarıya da çıkmıyoruz. İyileşmesine az kaldı. Kimse de böyle dışarıya çıkmaz, bak görüyorsunuz değil mi?" şeklinde konuştu.


Yakın arkadaşı Sinan Akçıl'ın düğününe eşi Özlem Ada Şahin'le katılarak nikah şahitliği yapan Berkay, "Burcu ve Sinan'ın özel gününde buradayız ve aşırı heyecanlıyız. Benim için sorun yok. Onlar mutlu olsun biz beş kez de şahitlik yaparız. Önemli olan onların mutluluğu ve huzuru" açıklamasını yaptı.

Ünlü şarkıcı, "İnşallah bu mutluluklarını bir bebekle taçlandırırlar. Bugün valizimizle geldik buraya, otelde kalacağız. Bence altı ay içinde müjdeli haberi onlar da bize verirler çünkü çocuk istiyorlar" ifadelerini kullandı.

ÜÇÜNCÜ BEBEK PLAN İPTAL!

ÜÇÜNCÜ BEBEK PLAN İPTAL!

Berkay-Özlem Ada Şahin çiftinin Arya ve Zeynep Mira adında iki kızı var. Berkay, geçtiğimiz aylarda üçüncü bebeği de istediğini söylemişti ama eşi Özlem Ada Şahin öyle düşünmüyor.

39 yaşındaki popçu, Temmuz 2020'de “Kalabalık aileleri seviyorum. Bir bebek daha istiyorum, eşimle bu konuyu konuşuyoruz” açıklamasını yapmıştı.


Özlem Ada Şahin (29), “Üçüncü bebek ne zaman?” sorusuna, "Annelik dünyanın en güzel şeyi ama ben düşünmüyorum. Dinlenmek, eşime ve kızlarıma daha fazla vakit ayırmak istiyorum" yanıtını vermişti.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Selin İmer: Bir tek darbuka çalmasına dayanamıyorum