Berksan Fransız askısı yaptırdı ve o anları paylaştı!

Seda Sayan ve Hande Yener'den sonra ünlü şarkıcı Berksan da Fransız askısı yaptırdı. Berksan o anları sosyal medya hesabından paylaşmayı da ihmal etmedi.

14 Ocak 2022, Cuma 10:44 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ünlü şarkıcı Hande Yener’den sonra yakın dostu ünlü sanatçı Berksan da Fransız askısı yaptırdı. Berksan, kendisine yapılan ameliyatsız yüz germe operasyonunu sosyal medya hesabından da yayınlandı. 42 yaşındaki Berksan’ın ameliyat görüntüleri sosyal medyada gündem oldu.


Geçtiğimiz yıllarda da Nişantaşı'nda doktor kliniğinden çıkarken görüntülenen Berksan, "Daha çok 'bahçe domatesi nereden alınır, ne yersek bize faydalı olur?' diye düşünüyorum artık. Sağlıklı olduğum için şükrediyorum. 'Nasıl korunurum, doğal beslenip hangi vitaminleri almalıyız?' bunları araştırıyorum. Ozon tedavisi yaptırmaya başladım, bağışıklığı güçlendiriyor, kanı temizleyip toksinlerden arındırıyor. Bu süreçte iyi olduğunu düşündüğüm için uygulamak istedim. Tamamen sağlığımı korumaya yönelik bir hayat yaşıyorum" demişti.


'O DÜNYANIN İÇİNDE YOKUM'

'O DÜNYANIN İÇİNDE YOKUM'

Pop dünyasındaki yarış hakkında Berksan "Dünyanın saçma sapan yarışlarını dert etmeyi bıraktım. Minimalist bir hayatım var, mutluluk veriyor bana. Hırslardan hepsinden uzağım artık. Öyle bir dünyanın varlığından benim de haberim yok.

Varsa da ben o dünyanın içinde yokum, müziğini yapan bir müzisyenim. O çarkın dişlerin arasında yokum, bu yüzden marjinal gözükebilirim" şeklinde konuşmuştu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Survivor All Star 2022'de sakatlık şoku!