Beşiktaş-B36 Torshavn maçı nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatıldı

Beşiktaş-B36 Torshavn maçı nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatıldı

UEFA Avrupa Ligi ön eleme turunda Beşiktaş ile B36 Torshavn arasında oynanacak maç nedeniyle bugün bazı yollar trafiğe kapatıldı. İşte trafiğe kapatılan o yollar ve alternatif güzergahlar

02 Ağustos 2018, Perşembe 17:24 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İstanbul Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre bugün 21.00’de Vodafone Park’ta Beşiktaş ile B36 Torshavn arasında oynanacak müsabaka sebebiyle alınan emniyet tedbirleri kapsamında bazı yollar ulaşıma kapalı olacak.

İşte trafiğe kapatılacak o yollar ve alternatif güzergahlar:

Bu çerçevede 17.00’den itibaren stat arkası Gazhane Caddesi Süzer Plaza gerisinden Dolmabahçe istikametine trafik akışı sağlanamayacak, akım Asker Ocağı Caddesi’ne verilecek. Gümüşsuyu MKE önünden yol kapatılarak Dolmabahçe istikametine akış verilmeyecek. Dolmabahçe Tünel Bomonti girişinden Dolmabahçe istikameti de araç trafiğine kapatılacak.

Kadırgalar alt baştan stat civarına trafik akışı verilemeyecek, akım Kabataş’tan Dolmabahçe Meydan Beşiktaş istikametine tek şeride düşürülerek Kadırgalar Cadde başından Kabataş istikametine yönlendirilecek. Dolmabahçe’den gelen akım iki yönlü sağlanarak, stat yanındaki Kabataş istikameti araç trafiğine kapanacak.

Bayıldım ve Küçük Çiftlik caddelerinden gelen akım, Dolmabahçe istikameti yerine Asker Ocağı Caddesi’ne yönlendirilecek. Mete Kavşağı’ndan Dolmabahçe istikametine olan akım, Şişli istikametine verilecek. Gazhane Caddesi Süzer Plaza’dan Şehitler Tepesi’ne kadar trafik akışı verilemeyecek. Akaretler ışıklar ile Süleyman Seba Caddesi kesişiminden akım, Dolmabahçe istikametine gönderilmeyecek. Vişneli Tekke Sokağı araç trafiğine kapalı olacak.

AA

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Atlas 1948 Sineması ile İstanbul Sinema Müzesi açıldı