BEŞİKTAŞ “ÇIKARIM SENLE HER MAÇA...TOYOTA” DEDİ


BEŞİKTAŞ “ÇIKARIM SENLE HER MAÇA...TOYOTA” DEDİ

Toyota Beşiktaş'ın yeni sponsoru oldu. Anlaşma 3 yıllık olacak... Beşiktaş maçlara göğsünde “TOYOTA” yazılı formayla çıkacak...

04 Temmuz 2011, Pazartesi 09:50 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören, Beşiktaş Kulübüne önemli bir katkıda bulunan Toyota'ya teşekkür ederken, Toyota Pazarlama ve Satış A.Ş. CEO'su Ali Haydar Bozkurt da, Türk futboluna katkı yapmayı amaçladıklarını ve spora katkılarının devam edeceğini belirtti.
 
Dünyanın lider otomotiv üreticisi Toyota, Beşiktaş JK Futbol Takımı ile sponsorluk anlaşması imzaladı. 2011-2012 sezonundan başlamak üzere 3 yıl süreyle Beşiktaş JK Futbol Takımı tüm maçlarında göğsünde “Toyota” logosuyla mücadele edecek. Sponsorluk anlaşmasının imza töreni Beşiktaş Nevzat Demir Tesisleri’nde düzenlendi. Törene, Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, Toyota Pazarlama ve Satış CEO’su Ali Haydar Bozkurt ve çok sayıda davetli katıldı.
 
Sponsorluk anlaşmasının imza töreninde konuşan Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören, dünyanın lider otomotiv markasının Türkiye’nin güzide kulübü Beşiktaş ile sponsorluk anlaşması yapmasının önemine değinerek “Dünya Kulübü olma yolunda hızla ilerleyen Beşiktaşımız’ a önemli bir katkıda bulunan Toyota’ya teşekkür ederim. Camiamız ve taraftarlarımızı kulüplerin en büyük destekçisi olan sponsorlarımıza destek vermeye davet ediyorum.” şeklinde konuştu.
 
Toyota Pazarlama ve Satış A.Ş. CEO’su Ali Haydar Bozkurt da, Toyota’nın Türk sporuna katkı yapmayı sürdüreceğinin altını çizerek “Ülkemiz futbolunun Avrupa başta olmak üzere tüm dünyada söz sahibi olması için bir adım attık. Türk futbolu başta olmak üzere spora verdiğimiz katkılar devam edecektir. 2004 yılında Valencia futbol takımı Toyota ile sponsorluk anlaşmasını imzaladığı ilk yılında UEFA Kupası ve hemen ardından Süper Kupayı kazanma başarısı göstermişti. Umarız bizde Beşiktaş’a uğurlu geliriz ve Beşiktaş kupaları ülkemize getirir. ” dedi. Bozkurt, sponsorluk anlaşmasının ilk etapta 3 yıl süreceğini sözlerine ekledi.
 
Bilgi İçin: TYT İletişim Hizmetleri / Nilhan Altıntoprak / 0216 318 84 71

0553 613 93 98 / nilhan@tytiletisim.com

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER COVİD -19 ‘a yakalanan editörümüz Yağmur Kalyoncu yaşadıklarını anlatıyor? Nelere dikkat etmek gerekli?