Beşiktaş, Tunç Uncu’nun ailesine ev hediye etti

Beşiktaş, Tunç Uncu’nun ailesine ev hediye etti

Beşiktaş, büyük bir vefa örneğine imza atarak Vodafone Park yakınında meydana gelen hain terör saldırısında hayatını kaybeden Kartal Yuvası personeli şehit Tunç Uncu’nun ailesine İstanbul Beylikdüzü'nden bir ev hediye etti

19 Ağustos 2017, Cumartesi 12:08 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Hüseyin Mican (Kartal Yuvaları, İcra Kurulu Üyesi.), şehit Tunç Uncu’nun annesi Kadriye Uncu’ya resmi işlemler sonrası evin tapusunu takdim etti.
 

"ADINI BU EVDE YAŞATMAYA ÇALIŞACAĞIZ"


Hüseyin Mican, BJK TV’ye konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Tunç Uncu çok sevdiğimiz bir çalışanımızdı. Başkanımız Fikret Orman ve Yönetim Kurulumuzun Tunç Uncu’nun ailesine bir sözü vardı. Bugün o sözü yerine getirmeye çalıştık. Bir nebze olsun Tunç Uncu’nun adını bu evde yaşatmaya çalışacağız. Bir vefa örneği gösterdiğimizi düşünüyorum” diye konuştu.

"ODASINI HAZIRLAYIP RESİMLERİNİ KOYACAĞIM"


Şehit Tunç Uncu’nun annesi Kadriye Uncu, evin Tunç Uncu’dan kendilerine bir hediye olduğunu ifade etti ve şunları söyledi:
“Bu ev bize Tunç’tan hediye. O şu an yanımızda. Çünkü o şehit. İlk defa bir evim oldu. Tunç’un odasını hazırlayıp resimlerini koyacağım. Mekanı cennet olsun. Beşiktaş Kulübü'ne çok teşekkür ediyorum, verdikleri sözü tuttular.”Tunç Uncu şehit olduktan sonra ailesiyle yaşadığı eve Türk bayrağı asılmıştı. O fotoğraf sonrası aileye yeni bir ev alınması için kampanya başlatılmıştı.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar