Beşiktaş'ın borcu ne kadar?

Beşiktaş'ın borcu ne kadar?

Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu'nun olağan toplantısı başladı. Beşiktaş'ın toplam borcu 830.425.781 lira alacaklar düşüldükten sonra kalan borcu da 666.689.723 lira olarak açıklandı.

15 Kasım 2014, Cumartesi 11:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Bugün yapılan 4. Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda Denetleme Kurulu tarafından açıklanan borç miktarının toplamda 830.425.781 TL, alacaklar düşüldüğünde de 666.689.723 TL olduğu belirtildi.

Divan Kurulu toplantısına geniş bir katılım olurken Yönetim Kurulu tam kadro arak Divan'da yer aldı

Ceylan InterContinental Otel’de gerçekleştirilen toplantıya Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, yönetim kurulu ile divan kurulu üyeleri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan divan kurulu başkanı Yalçın Karadeniz, çeşitli platformlarda divanı eleştirenlere tepki gösterdi.

Bazı kişilerin kulübün yönetim kurulu üyelerine yakın durmaya çalıştığını, daha sonrasında üyelerden uzaklaştıklarında bu kişilerin eleştirel konuşmalar yaptıklarına dikkati çeken Karadeniz, son zamanlarda bazı kişilerin de divan toplantılarının gereksiz olduğu yönünde beyanlar verdiğini dile getirdi.

Bu kişilerin divanı küçük düşürücü konuşmalar yaptığını belirten Yalçın Karadeniz, "Televizyonlara çıkıp, ’bu divan nedir, kaç paralık insanlardır’ diyorlar. 1960’lı yıllardan beri faaliyet gösteren bir kurulu hiçbir şey olmuyor gibi göstermeye kimsenin hakkı yok. Kendi televizyonumuzda da bize hakaret etmeyi kar sayıyorlar. Bizim televizyonumuzda bize hakaret etmelerine izin vermeyin" diye konuştu.
Siyah-beyazlı kulübün olağan divan kurulu toplantısı sürüyor.

AA

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bülent Korkmaz Fenerbahçe maçı sonrası konuştu: Burada yenmek zordu, biz bunu başardık