Beşiktaş'ta izin sona erdi

Beşiktaş, yeni sezon hazırlıklarına iki günlük iznin ardından devam etti

25 Temmuz 2011, Pazartesi 13:10
A A
Beşiktaş'ta izin sona erdi

İspanya’da katıldığı hazırlık turnuvasının ardından İstanbul’a dönüşte iki gün izin yapan siyah-beyazlılar, antrenör Roland Koch yönetiminde BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde gerçekleştirilen antrenmanın ilk bölümünde salonda çalışmalar yaptı.

Siyah-beyazlılar salonda 1 saat 10 dakika süren kuvvet çalışmalarının ardından 1 saati geçen sahadaki bölümde ise istasyon ve pas çalışmalarının ardından çift kale maç oynadı. Sıcak ve bunaltıcı bir havada gerçekleştirilen antrenmanda, futbolcular çalışma aralarında suyla serinlemeye çalıştı. -

İSMAİL VE MUSTAFA KATILMADI, GUTI AYRI ÇALIŞTI

Avusturya kampında sol dizinden sakatlandıktan sonra ameliyat edilen ve 6 ay sahalardan uzak kalacak olan Ersan Gülüm’ün yer almadığı antrenmana, İsmail ve Mustafa katılmazken, Guti takımdan ayrı çalışma yaptı. İsmail’in sol dizinde ağrı olduğu, Mustafa’nın da daha önce ameliyat edildiği yerde ağrısı nedeniyle tedavi olduğu bildirilirken, Guti’nin üst adalesindeki ağrı nedeniyle takımdan ayrı çalıştığı belirtildi.

19 Yaş Altı Milli Takımı’nda bulunan Atınç da antrenmanda yer almadı. Siyah-beyazlı ekibin çalışmasına A2 takımından Mertcan, Kadir, Hasan, Cankut, Metin ve Ömer de katıldı. Bu arada, siyah-beyazlılar antrenmanda 2011-2012 sezonunda kullanılacak yeni toplarla ilk çalışmasını yaptı.

Siyah-beyazlı ekip, yeni sezon hazırlıklarını bu akşam basına kapalı yapacağı antrenmanla sürdürecek. 

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Paraguay tribünleri çıldırdı