Beste Açar: Babamdan İpek'e mesaj var, soyadımı kullanma, Gömeçte'ki evi sat

2015’te ölen Kayahan’ın ilk eşinden olan kızı Beste Açar ile son eşi İpek Açar arasındaki miras kavgası mutlu sonla bitmiş, taraflar anlaşmıştı. Bu kez de aralarında soyadı kavgası çıktı. Beste Açar, Alper Kömürcü ile evlenen İpek Açar’ın artık bu soyadını kullanmaması gerektiğini söyledi. Üstelik bunu da kendisine babasının ruhunun söylediğini iddia etti. İpek Açar ise “Yeter artık, bana ve aileme şiddet uygulanıyor” diye tepki verdi. Beste Açar, POSTA'ya açıklamalarda bulundu.

20 Ağustos 2021, Cuma 08:38 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
BARIŞ UZUN SÜRMEDI

BARIŞ UZUN SÜRMEDI

Kayahan 2015’te hayatını kaybetmişti. Nur Açar’dan olan kızı Beste Açar ile son eşi İpek Açar arasında ölümünün hemen ardından mal paylaşımı krizi çıkmıştı. Sonra buzları eritip barışmışlardı.

Beste Açar dün oğlu Rüzgar’ın, dedesi Kayahan’ın mezarı başındaki duygusal anlarını sosyal medyadan paylaştı. Altına yazdığı şu notla, ikinci bir kriz çıktı...

‘BABAM İSTEMİYOR’

‘BABAM İSTEMİYOR’

“Uzun zamandır benim aracılığımla açığa çıkması gereken, babamdan bana defalarca gelen mesajlar var. Babam diyor ki; ‘İpek Hanım soyadımı evlendiği için hiçbir yerde ne tek başına ne de şimdiki beyefendi eşinin soyadının önünde kullanmasın, iznim yoktur’.

İpek Hanım’dan artık babamın soyadını kullanmamasını buradan da rica ediyorum.”

Bunun üzerine İpek Açar “Artık çok yoruldum, bana yapılan bu şiddeti de esefle kınıyorum” diyerek isyan etti.

POSTA’YA KONUŞTU

POSTA’YA KONUŞTU

Beste Açar durmadı, anında şu karşılığı verdi:

Babamın Gömeçte’ki evinde geçen hafta eşinin ailesinin (annesi-babasıerkek kardeşi-eşi ve oğlu) kaldığının görüntüsü ve ses kayıtları mevcut.

"Evin satılması için bulduğum alıcıları da kabul etmeyen İpek Hanım her şeye profesyonelce kılıf buluyor."

Beste, POSTA’ya da “Babam o evin satılmasını sağlığında da istiyordu. Bu yeni olan bir durum değil” dedi. Kayahan’ın Gömeç’teki evinin değeri; 16 milyon 500 bin lira.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Mesut Akusta yoğun bakımda! Eşi Şafak Özbir, sağlık durumunu açıkladı