Betül'ün gözyaşları...

Antalya'ya erkek arkadaşıyla birlikte çalışmak için gelen Betül Mamuk (23) hakkında kesinleşmiş hapis cezası bulunan sevgilisinin tutuklanması üzerine gözyaşına boğuldu

19 Eylül 2015, Cumartesi 12:28
A A
Betül'ün gözyaşları...

Kocaeli’den Antalya’ya birlikte çalışmak için geldiği erkek arkadaşı Timur Yormaz’ın geçmişte işlediği bir suçtan dolayı kaldıkları otelde yakalanıp cezaevine gönderilmesi üzerine Betül Mamuk, sevgilisini görmek için izin almak amacıyla adliyeye geldi.

Cezaevindeki sevgilisini ziyaret için cezaevi savcısından izin isteyen Mamuk, olumlu yanıt alamayınca gözyaşına boğuldu.

Soyadı tutmadığı için erkek arkadaşıyla görüşmesine izin verilmemesine tepki gösteren Betül Mamuk, şunları söyledi.

"Antalya’da kalacak yerimiz olmadığı için Konyaaltı’ndaki bir otele gittik. Kimliğimizi verip geceyi otelde geçirdik. Sabah kalktığımızda kapıda polisle karşılaştık. Erkek arkadaşıma yıllar öncesi işlediği bir suçtan dolayı 6 yıl üç ay hapis cezası verilmiş. Bundan kendisinin haberi yoktu. Arandığını da bilmiyorduk. Apar topar otelden erkek arkadaşımı alıp hapishaneye gönderdiler. Kendisini görmek istiyorum, kaç gündür izin alamıyorum. Ağladığımı da görüyorlar. Soyadım tutmadı diye göstermiyorlar. 5 dakika görsem ne olur ki? Sadece görüp sesini duymak istiyorum."

Betül Mamuk, gözyaşları içinde adliyeden ayrıldı.

DHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.