Beyonce ve Jay-Z boşanıyor mu?

Hollywood'un popüler çiftlerinden Beyonce ve Jay-Z'nin evliliği bitme noktasına geldi. RadarOnline sitesi, Jay-Z'nin eski bir ilişkisinden çocuğu olduğu dedikoduları sonrası çiftin evlerini ayırdıklarını iddia etti

18 Ocak 2017, Çarşamba 14:39
A A

Müzik dünyasının ünlü çifti Beyonce ve Jay-Z'nin evliliğinin üzerinde kara bulutlar dolaşıyor.

Çiftin Jay-Z’nin eski bir ilişkisinden çocuğu olduğu dedikodularının ortaya çıkmasının ardından evlerini ayırdığı iddia edildi.

Radar Online internet sitesi tarafından ortaya atılan bir iddiaya göre, bugün 23 yaşında olan Rymir Satterthwaite, Jay-Z’nin çocuğu olduğu belirtildi.

O dönemde 22 yaşında olan Jay-Z'nin, reşit olmadığı belirtilen Wanda isimli kadınla yaşadığı ilişki sonucu Satterthwaite'ın dünyaya geldiği iddia ediliyor.

47 yaşındakı R&B şarkıcısının DNA testinden kaçındığı da ortaya atılan iddialar arasında.

Çifte yakın kaynaklar, iddialar doğrultusunda Beyonce'un eşine 1 milyar dolarlık tazminat davası açabileceğini konuşuyor.

Ünlü çift 2008’den beri sürdürdükleri evliliklerinde çok sayıda aldatma dedikodusuyla karşı karşıya kaldı ve zorlu zamanlardan geçti.

35 yaşındaki Beyonce’nin son albümü “Lemonade”in yayınlanması öncesinde, çiftin boşanmanın eşiğine geldikleri iddia ediliyordu.

Blue Ivy adında bir de çocukları çiftin, iddiaların ardından evlerini ayırdığı Beyonce’nin turne hazırlıklarında olduğu ve Jay-Z ile uzaklaştıkları söyleniyor.

Çift, iddialar hakkında açıklama yapmaktan kaçınırken, özellikle Beyonce'un bu duruma hazır olmadığı ifade edildi. Beyonce'un beş yaşındaki kızları Blue Ivy'nin yaşananlardan etkilenmemesi için çaba gösterdiği de belirtiliyor.

2008 yılında dünyaevine giren çift, 9 yıldır mutlu bir evlilik yaşıyordu.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.