Bilim - Teknoloji Twitter yeni özellikler üzerinde çalışıyor

Twitter yeni özellikler üzerinde çalışıyor

Twitter yeni özellikler üzerinde çalışıyor

Twitter, bir tweette aynı anda fotoğraf ve video eklenmesini sağlayacak. Bir diğer özellik ise profilinize zamir eklemenizi sağlayacak.

Twitter, geçtiğimiz haftalarda hem tweet düzenleme özelliği ile ilgili yeni bilgiler paylaştı hem de sadece belirlediğiniz kişilerin attığınız Tweetleri görmenizi sağlayan "Circles" özelliğini duyurdu.

Twitter'ın üzerinde çalıştığı yeni özellikler, Android uygulamasının güncellemesi ile birlikte ortaya çıktı. Twitter'ın yeni özellikleri arasında video ve fotoğrafları aynı tweet içinde kullanmanızı sağlayan mixed - media özelliği ile birlikte 4 fotoğraf ve 1 videodan oluşan tweetler atmak mümkün olacak.

Status in @Twitter are becoming really interesting! https://t.co/VV93inbtyy pic.twitter.com/51f3cc0SHr

— Dylan Roussel 🇺🇦 (@evowizz) May 4, 2022 " rel="box">

Twitter üzerinde çalıştığı yeni özellikle birlikte ise kullanıcılarına, nasıl hitap edilmek istediklerini belirtebilecekleri bir zamir ekleme alanı da sunacak.

Android uygulamasının detaylarında karşımıza çıkan ödül tweetlerinde ise tweetin alt kısmında bir hediye emojisi yer alacak. Bu özelliğin tam olarak ne amaçla kullanılacağı konusunda ise şu an için herhangi bir bilgi bulunmuyor.

SIRADAKİ HABER