Bir KitKat müjdesi daha!

Eğer bu Xperia ceplerden birine sahipseniz, Android 4.4 güncellemesi için sevinmeye başlayın...

20 Mart 2014, Perşembe 16:45
A A

Sony, Android 4.4 KitKat güncellemesini dağıtmaya devam ediyor. Yapılan duyuruya göre Xperia Z Ultra, Xperia Z1 ve Xperia Compact, Google'ın mobil işletim sisteminin en son sürümüne güncellenmeye başlandı.

Sony cepleri için KitKat'ın gelmeye başladığı tarih 19 Mart, ancak Sony "zamanlamanın ve kullanılabilirliğin piyasa ve taşıyıcıya göre değişebileceğini" söylüyor. Android 4.4 KitKat güncellemesinin Xperia kullanıcılarına sunduğu birkaç yenilik var. Bunların başında düzenlenen durum çubuğu ve hızlı ayarlar bölümü, PlayStation 4'ü andıran bir kullanıcı arayüzü, güncellenen Sony uygulamaları geliyor.

Güncellemeyle birlikte kullanıcılar, Xperia Z Ultra, Z1 veya Z1 Compact'larını yeni, indirilebilir Xperia temalarıyla kişiselleştirebilecekler.

Bu arada Sony, ikinci çeyrek için Xperia Z, ZL, Tablet Z ve ZR cihazlarını da güncelleme planlarını açıkladı. Firma daha sonra Xperia T2 Ultra, Xperia E1 ve M2'yi de güncellemeyi düşünüyor.

Resimlerle: Sony Xperia Z1, Z & Z Ultra: Hangisi daha iyi?

Kaynak: CHIP Online

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.