Bir Zamanlar Çukurova 11. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Züleyha kaçıyor

Bir Zamanlar Çukurova 11. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Züleyha kaçıyor

Bir Zamanlar Çukurova 11. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde Züleyha çocuğunu da alıp kaçıyor. Demir eşini yakalıyor ama inanılmaz bir şekilde izin veriyor.

21 Kasım 2018, Çarşamba 10:33 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Perşembe akşamları seyircisiyle buluşan Bir Zamanlar Çukurova'nın 11. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde Hünkar Hanım ve Yılmaz'ın akıbeti merak edilirken Zülayha çocuğunu ve mücevherleri alıp Çukurova'yı terk etmek için yola koyuluyor. Demir yolda Züleyha'yı yakalıyor ama enteresan bir şekilde ona izin veriyor. Peki şimdi ne olacak?

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Demir, ezeli rakibi Yılmaz'ı hayatından çıkarmaya çalıştıkça, adını daha çok duymaya başlıyor. Çukurova'nın yeni 'bey'i olarak boy gösteren Yılmaz'ın ise tek amacı intikam!

Gerçekler açığa çıkıyor! Züleyha, öldü sandığı Yılmaz'ı kanlı canlı karşısında görünce, herkesi şok edecek bir karar verecek! Bu gelişme ise herkesin hayatını yakından etkileyecek.

'Uhuletle ve suhuletle' ilerlemekten yana olan Fekeli, gözü dönen Yılmaz'ın yanlış bir şey yapmasından endişeleniyor.

Oğlunun iyiliği için kurduğu tezgâhın, hayatlarını tehdit etmeye başladığını gören Hünkar, Yılmaz'ı tutamayacaklarının farkında! Demir'in ve soyadlarının zarar görmesinden korkup, yeni planlarla harekete geçiyor!


Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Acun Ilıcalı'dan duygusal paylaşım