Bir Zamanlar Çukurova 2. yeni bölüm fragman yayınlandı! Yılmaz'a ne oldu?

Bir Zamanlar Çukurova 2. yeni bölüm fragman yayınlandı! Yılmaz'a ne oldu?

Bir Zamanlar Çukurova 13 Eylül Perşembe günü başladı. Dizinin ilk bölümü ilgiyle izlenirken reytinglerde ikinci sıraya yerleşti. Dİzinin 2. bölümü heyecanla beklenirken yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda Yılmaz'ın başına neler geleceği büyük merak uyandırdı.

17 Eylül 2018, Pazartesi 09:55 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bir Zamanlar Çukurova 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde Hünkar Yaman Yılmaz ile Züleyha'nın aralarında bir şey olduğunu anlıyor. Züleyha, sevdiği adama "Bu kalp senden başkasına kapalı Yılmaz! Padişah gelse bile açamaz!" cümlesini kurarken Yılmaz, askerler tarafından alınma tehlikesiyle karşı karşıya... Fragmanın son bölümünde duyulan bir el silah sesi ise Yılmaz'ın başına neler geldiğini sorgulatıyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA HAKKINDA

Anasız babasız büyüyen Yılmaz ile terzi çıraklığı yaparak kumarbaz abisine para yetiştiren Züleyha'nın aşkı ilk bölümüyle ekranda. Birbirlerine aşklarından gözleri kamaşan gençlerin hayatı, çok sıradan bir gecede karanlık bir kabusa döner. Kabus onları önce İstanbul'dan uzaklara, sonra Yaman Çiftliği'ne savurur.

Kocasından kalan toprakları bir atmaca gibi koruyan Hünkar ile mutsuz bir evliliğin enkazını toplayan oğlu Demir'in da hayatını bambaşka bir yola savuracak olan karşılaşmanın müsebbibi ise çiftliğin Kahyası Gaffur olacaktır. Dizinin ilk bölümünde Yılmaz ve Züleyha, Yaman Çiftliği'nde işe başlar. Ancak Çiftlik sakinleri ile tanışırken Züleyha'nın söylediği bir yalan, hepsinin hayatını kökünden değiştirecektir.

İstanbul'da başlayıp, kara bir tren ile Adana'ya ulaşan ilk bölüm, yıllar önceki Türkiye'nin renkleri ve müzikleri ile heyecan dolu bir hikayenin kapısını aralayacak!

;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya ayrıldı mı?