Bir zamanlar Çukurova 9. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Züleyha ile Yılmaz karşılaşıyor!

Bir Zamanlar Çukurova 9. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde Züleyha ve Demir bir davete gidiyor. Yılmaz da davetliler arasında! Bomba gelişme ise davette Züleyha ile Yılmaz ilk kez karşı karşıya geliyor. Peki, şimdi ne olacak?

07 Kasım 2018, Çarşamba 10:21
A A
Bir zamanlar Çukurova 9. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Züleyha ile Yılmaz karşılaşıyor!

Perşembe günleri ekrana gelen Bir Zamanlar Çukurova'nın 9. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde Fekeli ile Yılmaz, Demir'e yavaş yavaş darbe vurmayı planlıyor. Özel bir davette boy gösteren Demir ve Züleyha'yı büyük bir sürpriz bekliyor. Yılmaz davete gidiyor ve Züleyha ile aylar sonra ilk kez karşı karşıya geliyor. Diziyi yakından takip edenler ise şimdi ne olacağına kilitlenmiş durumda...

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 9. BÖLÜM İLK FRAGMAN

Fekeli ve Yılmaz, Yamanlara en büyük darbeyi indiriyor ama olan Züleyha'ya oluyor. Yemeden içmeden genç kadın gözyaşlarına boğulup bebeğini isterken Yılmaz, Yamanların konağını basıyor.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Demir ile Yılmaz'ın mücadelesi alev alıyor! Yılmaz'ı ırgatların sakladığından şüphelenen Demir, huğları acımasızca yaktırıyor.

Gözü dönmüş oğlunu izleyen Hünkar, yaptıklarından pişman oluyor. Peki, bu pişmanlık hangi değişikliklere gebe olacak?

Yaman ailesi yüzünden 20 sene mapus yatan Fekeli'nin Adana'ya dönüşü ise bu bölümle anlam bulmaya başlayacak!

"Bu altın kafesi değil, özgürlüğümü istiyorum ben" diyen Züleyha'nın aklından ne geçiyor?

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.