Birand'dan canlı yayında veda

Birand'dan canlı yayında veda

POSTA gazetesi yazarı ve Kanal D anchormani Mehmet Ali Birand, ana haber bülteninde, tedavi için sezon sonuna kadar ekrana veda ettiğini açıkladı

24 Haziran 2011, Cuma 09:09 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

POSTA gazetesi yazarı ve Kanal D’de Ana Haber ile 32. Gün programlarını sunan ünlü anchorman Mehmet Ali Birand yeni yayın dönemine kadar ekranlara veda etti. Bugün ameliyata girecek olan Birand ekrana ve POSTA'daki yazılarına ara verecek.

Akşam ana haberleri sunan Birand programın sonunda söyledikleri ile herkesi şaşırttı. Birand, gündemin çok yoğun olduğu bir dönemde ekranlara veda etmenin çok zor olduğunu belirterek “ Ama ayrılmak zorundayım” dedi.

Birand “Tatile falan çıkmıyorum. Bir süredir gördüğüm tedavi iyi sonuç verince yarın kendimi cerrahlara bırakıyorum. Önemli bir ameliyatım var. Kötü değil iyi bir haber veriyorum.” dedi.

Sezon başında yeniden buluşmayı çok istediğini belirten Birand, izleyicilerden, seven sevmeyen herkesten dua beklediğini söyledi.

Birand'ın tweet'leri:

-Sevgili dostlar... an itibariyle tam 127 bin 159 kişisiniz(bu sayı sürekli artıyor) hepinize çok teşekkür ediyorum.

-Bugüne kadar Twitter'ı çok önemsedim.Bana yazdığınız her şeyi okudum. Dikkate aldım. Ancak biliyorsunuz bir süredir tedavi görüyordum.

-ve çok iyi sonuç aldık.Bu sayede yarın ameliyat olacağım ve bir süre ne ekrana çıkabileceğim ne posta'daki yazılarımı yazabileceğim

-ne de Twitter üzerinden gündemi değerlendirebileceğim. Doğrusunu söylemek gerekirse ağır bir ameliyat olacak.Ancak doktorlarıma güveniyorum

-Kendime gelince ilk olarak Twitter'dan sizlere bilgi vereceğim. Sizden şimdi tek bir isteğim var.O da dualarınızı eksik etmemeniz

-SON NOT: Bazı dostlar çiçek yollamak istiyor. Onca parayı çiçeğe vereceğinize Kasımpaşa Çocuk yuvasındaki yetim çocuklara yardım edin.

startFlvPlayer_Posta("divFlvPlayer5646","5646","201106","5646-1.jpg");

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Umut Akyürek göz kapağı ameliyatı oldu