Birbiriyle iyi anlaşan burçlar

Kimi burçların birbiriyle çok iyi anlaştığını artık bütün astroloji sitelerinden okuyarak öğrenmişsinizdir. Örneğin Yengeç ve Balık, İkizler ve Terazi hemen hemen birbirinin ikizi gibidir. Ancak bazı burçlar var ki, birbiriyle anlaştığına inanmanız için bin şahit isteyeceksiniz. Bu burçlar birbirinin zıttı gibi görünse de aşkta ve arkadaşlıkta herkese örnek oluyor. İşte pek fazla bilinmese de birbiriyle çok iyi anlaşan o burçlar...

15 Eylül 2021, Çarşamba 09:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
AKREP VE BAŞAK UYUMU

AKREP VE BAŞAK UYUMU

Akrep ve Başak burçlarının ilişkisi ciddiyete dayanır. Ön plana çıkmayı sevmeyen ve sabırlı yapıları, bu iki burcun da birbiriyle iyi anlaşmasına olanak tanıyor. Akrep burcu, Başak burcunun iş bitirme yeteneğine ve pratikliğine hayrandır. Her iki burç insanı da birbirinin sınırlarını ihlal etmeye kalkmaz.

Akrep ve Başak burcu aşkta olduğu kadar arkadaşlıkta da iyi anlaşırlar. İkisinin de disiplinli yapıları uyumlu bir ikili olmasına olanak tanır.

OĞLAK VE KOVA UYUMU

OĞLAK VE KOVA UYUMU

Gelenekçi Oğlak burcu ve uçarı Kova burcunun birbirine tamamen zıt olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak Kova burcu tuhaf fikirleri için Oğlak'a, Oğlak burcu da ilham bulmak için Kova'ya ihtiyaç duyar.

Karşılıklı saygı ve anlayış olduğu sürece Kova ve Oğlak ikilisinin aşk hayatları iyi olacaktır. Bunun yanı sıra arkadaş olarak birbirleriyle daha iyi anlaşacaklardır.

ASLAN VE BALIK UYUMU

ASLAN VE BALIK UYUMU

Biri gerçekçi diğeri hayalperest Aslan ve Balık ikilisi, birbirini tamamlayabilir. Aslan burcu Balık'a cesaret verir, Balık burcu ise Aslan'a sonsuz sadakatinden ötürü egolarından kurtulma şansı verir. Böylece her ikisi de olgunlaşabilir ve birlikte büyüyebilir. Birbirlerine iyi geldiklerini keşfettikleri zaman ideal çift olarak parmakla gösterileceklerdir.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İlişkinizde büyük sorunlara yol açabilecek 5 küçük şey