Bircan Bali'yle samimi görüntüleri ortaya çıkan Özkan Şen, İsmail YK'nın kuzeni çıktı

Bircan Bali'nin öpüşme fotoğrafları ortaya çıkan eski sevgilisi Özkan Şen, şarkıcı İsmail YK'nın düet yaptığı kuzeni çıktı

19 Ekim 2018, Cuma 16:03 Son Güncelleme:
A A

Mayıs ayında eski manken Şenol İpek'ten anlaşmalı olarak boşanan sunucu Bircan Bali'nin, prodüktör ve şarkıcı Özkan Şen ile samimi görüntüleri ortaya çıktı.

Öpüşme fotoğraflarının ortaya çıkmasının ardından canlı yayında açıklama yapan Bircan Bali, ilişkilerini tanışma evresinde sonlandırdığını ve bu fotoğrafları sızdıran kişilere de dava açacağını söyledi.


Çıkan fotoğrafların ardından merak edilen Özkan Şen, şarkıcı İsmail YK'nın birlikte düet yaptığı kuzeni çıktı.

Avrupa'da yaşayan ve Mr. Jade adıyla tanınan Özkan Şen, kuzeni İsmail YK ile düet yaptığı "Welcome to Turkey" şarkısıyla adından sıkça söz ettirmişti.

Konu hakkında açıklama yapan Bircan Bali şunları söyledi:


"Mayıs ayında 5 yıllık evliliğimi bitirdim, bekarım. Benimle ilgili haber çıkarılan kişiyle ilk yemeği temmuz ayında yedim. İki bekar insanın ilişki yaşamasından haber çıkar mı? Çıkmaz.

Haber yapmak için ya Bircan'a evli diyelim ya da diğerine evli diyelim. Ben kınadığım hiçbir şeyi yapmam. Hayatım boyunca bana iftira atanları Allah'a havale ettim ama bu sefer hukuki yollara başvuracağım.

Yollarımızı ayırdık, başaramadık. Şenol'dan sonra bu ilişkim de dostça bitti. Eski eşim Şenol İpek benimle konuşarak 'Sonuna kadar senin arkandayım, benimle evliyken böyle bir şey yapmadığını biliyorum' dedi. Allah razı olsun. Ben de ona nişanlısıyla mutluluklar dilerim."

Fotoğraflarını çıkartan kişilere isyan eden Bircan Bali, "Pedofiliyi sindirdiniz, cinsel istismarı sindirdiniz, tecavüzü, tacizi, evli kadınların başka adamların elini tutmasını, vatan hainini sindirdiniz. İki bekar insanın öpücüğünü sindiremediniz. Allah'tan korkmayan herkesi Allah'a havale ediyorum. Bunu kimin yaptığını biliyorum. Pazartesi belge ve şahitleriyle açıklanacak" dedi.

Çocuk sahibi olmak isteyen genç sunucu sözlerine şöyle devam etti:

"Ben yanlış bir şey yapmadım. Allah'ın izniyle evlilik yapıp çocuk sahibi olacağım. Benim özel mesajlarımı sayfasında bulunduran herkese tazminat davası açacağım."

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Feyza Deniz ve Özcan Deniz'den 7 ay sonra ilk fotoğraf