Birlikte olduğu 6 kadının parasını gasp etti

Birlikte olduğu 6 kadının parasını gasp etti

Antalya'da 6 ay içinde birlikte olduğu 6 kadının para ve değerli eşyalarını bıçak tehdidiyle gasp edip yaralayan asker kaçağı olduğu belirlenen 22 yaşındaki O.B., düzenlenen operasyonla yakaladı

12 Temmuz 2015, Pazar 17:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Askeri birliğinden firar ettikten sonra Antalya’ya gelen O.B., Lara Bölgesi’nde faliyet gösteren eğlence mekanlarına gitmeye başladı. Geçen Şubat ayında eğlence mekanında tanıştığı kadının evine giden O.B., birlikte olduktan sonra bıçak tehdidiyle para ve değerli eşyalarını aldı. Kadının karşılık vermesi üzerine bıçakla çeşitli yerlerinden yaraladı. Kaçan O.B., çeşitli tarihlerde yine ortaya çıktı.

TÜRK, RUS, ERMENİ, ALMAN, KAZAK...

O.B., aralarında biri Türk olmak üzere Rus, Ermeni, Kazak ve Alman toplam 6 kadının para ve değerli eşyalarını gasp etti. Kadınlara güven temin etmek için çeşitli yöntemler kullanan O.B’nin bazılarına hediye ve harçlık verip, ilişki sonrasında bıçak tehdidiyle geri aldığı ortaya çıktı.

HER TÜRLÜ FANTAZİYİ DENEMİŞ

Kadınlarla her türlü fanteziyi deneyen O.B’nin, fantezi yapmak ve parasını vermek istemeyenleri de bıçakla yaraladığı belirlendi.

Bölgedeki tüm güvenlik kameralarını inceleyen polis, O.B.’yi bir eğlence merkezinde operasyonla yakalandı. İfadesinin ardından adliyeye sevk edilen O.B. tutuklandı.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Suyu boşaltılan göletten kafatasları ve kemikler çıktı