'Biz de biliyoruz, cemaat de'

AK Parti ile cemaat arasında gerilim olduğu iddalarına Bülent Arınç ve Başbakan Erdoğan'dan sonra bir yanıt da Bekir Bozdağ 'dan geldi

15 Ağustos 2013, Perşembe 13:03
A A

Cemaat ile hükümet arasında gerginlik olduğu iddialarına değinen Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, "Aramızda fitne ateşi yakma gayreti içinde olanları biz de biliyoruz, cemaat de gayet iyi biliyor, beyhude uğraşıyorlar" ifadelerini kullandı.

MISIR HAKKINDAKİ AÇIKLAMASI


Yaptığı açıklamada Mısır'daki duruma da değinen Bozdağ, Mısır'ın darbeden beri olağanüstü halle yönetildiğini ifade ederek, "Dün ilan edilen olağanüstü hal değil, haksız ve vahşi uygulamaların sinyalidir" dedi.

Mısır'daki olayları vahşet, zulüm ve katliam olarak niteleyen Başbakan Yardımcısı, "Bu cinayet karşısında Arap Ligi, Birleşmiş Milletler ve Avrupa Birliği'nin sessiz kalması en az bu katliam kadar düşündürücüdür" dedi.

CHP'Lİ VEKİLLERİN FİŞLENMESİ...


CHP Genel Başkanı ve milletvekillerinin fişlendiği iddialarına da değinen Bozdağ, "CHP'de gündem sıkışması olduğu zaman bazı iftiralar ortaya atılıyor. Elinde belge veya delil varsa ortaya koysunlar" diye konuştu. 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.