Biz de evlendik, bizi de unutmayın!

Priyanka Chopra ile kendisinden 10 yaş küçük eşi Amerikalı şarkıcı Nick Jonas düğüne doymuyor. Çift, dün üçüncü düğün resepsiyonunu verdi. Ancak Chopra'nın düğüne damga vuran bir meslektaşı vardı...

Son Güncelleme:
A A

Tüm dünya günlerdir bu düğünü konuşuyor. Aralık ayı başında evlenen Eski Dünya Güzeli ve Bollywood yıldızı Priyanka Chopra ve kendisinden 10 yaş küçük olan şarkıcı eşi Nick Jonas görkemli düğünleriyle günlerdir herkesin dilinde.

Adeta düğün yapmaya doyamayan mutlu çift hem Hindu hem de Hıristiyan geleneklerine uygun ayrı ayrı düğünler yaptıktan sonra bu kez de bir düğün resepsiyonu verdiler.

Bu resepsiyonda en az gelin ve damat kadar ilgi çeken başka bir çift daha vardı: Hint sinemasının güzel yıldızlarından Deepika Padukone ile Ranveer Singh, meslektaşları Priyanka Chopra ile Nick Jonas'ın Mumbai'deki ikinci düğününe katıldı.


Meslektaşlarının düğününde adeta şov yapan çift "Biz de buradayız, bizim düğünümüzü de unutmayın" diyorlardı adeta.

Deepika Padukone ile Ranveer Singh de çok ünlü Bollywood yıldızları ve aralık ayının başında onlar da görkemli bir düğün töreniyle evlenmişlerdi.

Aralık ayının başında evlenen Deepika Padukone ile Ranveer Singh çifti düğünlerini İtalya'da yaptılar.

George Clooney'in de evinin olduğu ünlü Como bölgesindeki düğün en az Priyanka Chopra'nınki kadar görkemliydi.

Düğünleri için göl kıyısında bir villa tutan çift daha önce ünlü Hollywood filmlerinin de çekildiği bu masalsı yerde mutluluk dolu saatler geçirdi ve tüm dünyayı kendilerine hayran bıraktılar.

Mutlu çift düğünlerinden sonra birçok davete, galaya ve törene birlikte katılarak mutluluk pozları verdiler ve deyim yerindeyse düşman çatlattılar.

Şıklıkları, zarafetleri ve ünleriyle herkesin gözünün üzerinde olduğu çift adeta meslektaşlarından rol çalmış oldular.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Kış meyvelerinin şahı ayvanın faydaları