Bizim Hikaye 27. bölüm 2. fragmanı izle: Fikri'ye soğuk duş

Bizim Hikaye 27. bölüm 2. fragmanı izle: Fikri'ye soğuk duş

Bizim Hikaye 27. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Fikri, Şükran'dan boşanır boşanmaz soluğu Şeyma'nın yanında alıyor. Şeyma'nın kızı ise karaları bağlıyor. Fakat Fikri'nin sevinci kısa sürüyor.
 

24 Mart 2018, Cumartesi 18:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bizim Hikaye 27. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Fikri, Şükran'dan ayrılıyor. Soluğu anında Şeyma'nın yanında alıyor ve müjdeyi veriyor. Şeyma'nın kızı ise bu haberi alınca kötü oluyor. Fakat, Şükran'ın Fikri'yi bırakmaya hiç de niyeti yok.FİLİZ'LE BARIŞ'IN BAŞI DERTTE

Barış artık daha fazla dayanamıyor. Filiz'in çalıştığı yere gidip onun patronuyla tanışıyor ve adamın isminin Ömer olduğunu öğreniyor. Akşam ise Ömer'in dükkanına gizlice giriyor. İşte tam bu sıralarda Filiz de dükkana giriş yapıyor. Korkuya kapılan Barış ses çıkarınca Filiz'e yakalanıyor. Daha sonra ise Ömer bir anda dükkana giriş yapıyor . Barış ve Filiz ne yapacaklarını şaşırıyorlar. Bakalım ikili yakalandığında neler olacak?SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Barış’ın Hülya’yla birlikte olduğunu öğrenen Filiz yıkılır. Bu sırada çalıştığı dükkan satılır Filiz’in hayatına yeni bir patron, Ömer, girer. Bir çok ortak noktaları olan Ömer ve Filiz arasında kısa zamanda bir arkadaşlık gelişir.

Bu ilişki Barış’ın kıskançlığa kapılmasına sebep olur. İki aşığın araları giderek açılır. Cemil ise, kendisine kurulan bir tuzakla mesleğini kaybetme riski yaşamaktadır...

Diğer yanda Fikri Şeyma’yla evlenebilmek için Şükran’dan boşanmaya çalışırken asıl engel beklemediği bir yerden, Müjde’den gelir. Annesinin evlenmesini istemeyen Müjdeyle Fikri arasında savaş başlar. Rahmet ise Hikmet’in açtığı borçları temizlemeye çalışırken başını belaya sokacaktır.
 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Acun Ilıcalı'dan duygusal paylaşım