Sandığınızdan kolay: Blazer ceket giymenin 7 yolu

Son zamanlarda blazer ceketlerin sıkıcı duruşlarını bir kenara bırakarak aklınıza gelebilecek çoğu parçayla buluşması, bizlere de ilham veriyor elbette. Şimdi de farklı yollarla günlük hayata nasıl adapte edilebileceğine bir göz atalım.

17 Mart 2021, Çarşamba 16:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Tek renk

Tek renk

Baştan ayağa tek renk giyinmek, son zamanların en trend görünümlerinden. Sezonunun öne çıkan rengi yeşili, takım elbise stiliyle birleştiren Natalia Vodianova trend olma sınırlarını fazlasıyla zorluyor.

Elbise vari

Elbise vari

Ceket elbiseler son yıllarda gündemde, peki bu amaçla kullanılan ceketten bozma elbiselerin size daha cool bir tavır kattığını söylesek? Kendi stil dokunuşlarınızı kolayca ekleyebileceğiniz ve zekice yapacağınız hamlelerle güçlendirebileceğiniz elbise vari ceketlerle hayal gücünüzü serbest bırakın.

Oversize

Oversize

Alabildiğine oversize ceketleri, aynı kategoriye ait pantolonlarla eşleştirmek vurdumduymaz tavrınızı pekiştirse de, stil katsayınızı artıracağı kesin. 

Kabanlar

Kabanlar

Soğuk kış günlerinde tek bir blazer ceketle dışarı çıkmak, çok da akıl kârı olmayacaktır. Tam da bu nedenle oversize bir kabanla bir araya getirmek, farklı dokularla katman oluşturmaya zemin hazırlayacak.

Eşofman takımları

Eşofman takımları

Neredeyse üniformamız haline gelen eşofman takımları, blazer ceketlerin en güncel tamamlayıcılarından biri. Bu şekilde hem biraz klasik hem de sportif bir hava yakalamak mümkün.

Renkli elbiselerle

Renkli elbiselerle

Bir blazer ceketin ciddiyetini kırmanın en çok tercih edilen yolu renkli veya desenli elbiselerden geçiyor. Burada uçuş uçuş şifon elbiselerden destek alabilir ya da triko elbiselerin cazibesine güvenebilirsiniz.

Tayt ve postallar

Tayt ve postallar

Taytların rahatlığı ve postalların trend duruşuyla birlikte, bu formüle blazer ceketleri de dahil etmek kolay olduğu kadar stil sahibi bir görünüm yaratmak için de biçilmiş kaftan.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kışlıkları kaldırırken yaptığımız 7 hata