Bodrum'da köpek balığı vahşeti

Doğayı sınırsız tahrip etmesi, insanı corona virüs gibi büyük ve ölümcül dertlerle karşı karşıya getirdi. Ama aklını başına getirmedi. İnsanın doğaya karşı açıklanamaz ve akılalmaz saldırganlığının son örneği Bodrum’da yaşandı. Sığ sulardan uzaklaşmaya çalışan köpek balığını katlettiler.

29 Mayıs 2020, Cuma 09:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
İnsan hiç ders almaz mı?

İnsan hiç ders almaz mı?

Koronavirüs salgını için alınan tedbirler nedeniyle insan hareketliliği azaldı. Canlılar karanın ve denizlerin keyfini çıkarmaya başladı. Bodrum’da kıyıya kadar gelen köpek balığı da onlardan biriydi.

Fakat doğaya karşı saldırgan tavrını değiştirmeyi akıl edemeyen iki insanla karşılaştı. O iki vicdansız, camgöz olduğu tahmin edilen köpek balığını 10 dakika tekneyle takip edip mızraklarla işkence uygulayarak öldürdü.

Yaşananları saniye saniye kaydeden kişi o anları anlattı:

Kıyıya yakın bir yerde balığı fark ettik. Daha sonra bölgedeki balıkçı olduğunu tahmin ettiğim bir kişi de fark etti. Mızrakla geldiler. Mızrağı hayvana saplamaya çalıştılar. Birkaç defa denediler, yaraladılar. En son mızrağı tam sapladılar ve hayvan kaçamadı. Teknede ailem de vardı, onlar daha fazla bakmaya dayanamadı ve ayrılmak zorunda kaldık. Biz tam ayrılırken hayvanı karaya çıkardıklarını gördüm.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Gezegenimizi korumak için yapabileceğin basit şeyler