Bomba iddia! Masumlar Apartmanı'ndan ayrıldı, Camdaki Kız'a geliyor

Kanal D'nin ilgiyle takip edilen dizisi Camdaki Kız'ın yayınlanan son bölümünde Hayri karakterinin görünmesinin ardından gözler Türkan'a çevrildi. Hayri karakterini canlandıran ismin Cihangir Ceyhan olduğu belli olduktan sonra dizide karısını kimin canlandıracağı merak konusu oldu. Son iddia ise Türkan'ı oynayacak ismin Masumlar Apartmanı dizisi oyuncularından biri olacağı...

28 Eylül 2021, Salı 19:06 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Camdaki Kız dizisinde Hayri’nin ortaya çıkmasından sonra tüm dikkatler Türkan karakterine çevrildi. Şoför Hayri’nin karısını canlandıracak olan isimler arasında konuşulan isim bomba etkisi yarattı

Yayınlanan son bölümde Nalan’ın kendisini sıkıştıran gazetecilere verdiği cevaplar konakta gergin anların yaşanmasına neden oldu ve Rafet’in öfkesinden Nalan da payını aldı.

Nalan, Koroğlu Ailesinin yaşadığı cehennemle yüzleşti.

Nalan, sabah kahvaltısını kendisi hazırlamak isteyince ortalık fena karıştı. Tako ve Döndü her ne kadar Nalan'ı durdurmak isteseler de başarılı olamadılar. Her şeyden bol bol, çeşitli bir kahvaltı hazırlayan Nalan, Rafet'in tepkisiyle karşı karşıya geldi. Koroğlu Ailesi'nde yaşanan cehennemde artık Nalan da vardır.

Rafet, Gülcihan'la yaşadığı tartışmada oldukça öfkeleniyor. Evlatlarına ve ailesine olan davranışlarından dolayı sert bir karşılık gören Rafet, evden çıkıp otele geliyor ve fenalaşıyor. Rafet'i gören Hayri, büyük bir mücadele veriyor.

Rafet de kendisine yardımda bulunan Hayri’yi yanına alarak şoförü yaparken Koroğlu ailesinde de ortalık yangın yerine döndü.

Bundan sonraki süreçte Sedat’tan beklediği ilgiyi bulamayan Nalan’ın gönlü şoför Hayri’ye kayacaktır. Hayri’nin Türkan adında birde eşi vardır yani Hayri evlidir. Daha öncesinde birkaç ismin gündeme geldiği Türkan karakteri için konuşulan son isimlerden biri de Masumlar Apartmanı'ndan geldi.

Masumlar Apartmanı'nda İnci karakterine hayat veren Farah Zeynep Abdullah'ın anlaşma sağlanması halinde Camdaki Kız'da Türkan karakterini canlandıracağı konuşuluyor.

Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanan ve gerçek bir hikayeyi anlatan Masumlar Apartmanı'nın sezon finalinde kaza geçiren İnci, Han'ın kollarında hayatını kaybetmişti.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Abdullah, iddia edildiği gibi dramatik sahnelere dayanamadığı için değil karakterinin hikayesi bittiği için ayrıldığını belirterek "Benim ağzımdan duymadığınız cümlelere inanmayın. İnci'nin yolculuğu burada bitti. Dizi bitene kadar kalbim hep ekiple olacak" açıklamasını yapmıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Cedi Osman: Ebru Şahin'i gördüğüm gün bunu biliyordum