Boran Kuzum: Onsuz ilk doğum günüm

Son olarak 'Saygı' dizinde rol alan Boran Kuzum, yeni yaşını geçtiğimiz ay kaybettiği babası Bora Kuzum ile fotoğraflarını paylaşarak kutladı.

02 Ekim 2021, Cumartesi 12:01 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

'Vatanım Sensin', 'Hakan:Muhafız', 'Şahin Tepesi', 'Biz Böyleyiz' ve 'Saygı' gibi birçok projede yer alan Boran Kuzum, dün 28 yaşına bastı.

Ünlü oyuncu, doğum gününü geçtiğimiz ay kaybettiği babası Bora Kuzum ile fotoğraflarını paylaşarak kutladı.

Eski günleri yad eden Kuzum, gönderisinde babasına teşekkür etmeyi de ihmal etmedi. Yakışıklı oyuncu, paylaşımında "Hepinize çok teşekkür ederim doğum günü dilekleriniz için. Ben de onsuz ilk doğum günümde sizin aracılığınızla babama teşekkür etmek istiyorum."

"Bugün olduğum kişiye vesile olduğu için, hayatı güzel ve anlamlı yaşamayı öğrettiği için, dürüstlüğü kibarlıkla dengelemeyi öğrettiği için ve iyi insan olmayı her şeyden üstün tutmayı gösterdiği için... Yaşadıklarımdan ve yaşattıklarından minnettarım. Sana teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

Kuzum, son olarak sevenlerine de, "Size de zor zamanımda güç verdiğiniz ve sevginizi esirgemediğiniz için binlerce teşekkür. Siz de sevgiyle kalın..." sözleriyle seslendi.

Oyuncunun gönderisi takipçilerinden 115 binden fazla beğeni aldı. BluTV'de yayınlanan 'Saygı'da 'Savaş' karakterine hayat veren Boran Kuzum, dizinin ikinci sezon galasından bir gece önce babası Bora Kuzum'u kaybetmişti.

Oyuncunun babasının cenazesi Ankara'da defnedilmişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Halil Sezai: Ailemi üzdüğüm için pişmanım