Boran Kuzum'dan Miray Daner paylaşımı

Birlikte oynayacakları diziden Miray Daner ile olan fotoğraflarını paylaşan Boran Kuzum, altına düştüğü not ile sosyal medyanın gündemine oturdu. Kuzum, "Yol arkadaşım" diye başladığı notla hayranlarını heyecanlandırdı.

13 Ekim 2020, Salı 09:39 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ünlü oyuncu Boran Kuzum uzun süre hakkında aşk dedikodularının çıktığı rol arkadaşı Miray Daner ile ilgili yaptığı paylaşım ile gündeme geldi.

Boran Kuzum özellikle Miray Daner ile ilgili yaptığı paylaşımla çok sayıda kullanıcının takdirini kazandı. Bir yandan da bazı kullanıcılar tarafından iki ismin sevgili olup olmadığını konuşulmaya başlandı.

'Yol arkadaşım'

'Yol arkadaşım'

Boran Kuzum, Miray Daner ile birlikte fotoğraflarını paylaşıp altına; "Yol arkadaşım.Bu kadar kısa zaman içinde seninle yeni bir hikaye anlatıyor olmak benim için şans. En savunmasız olabildiğimiz oyun alanımızda beni güvende hissettirdiğin için, her sahneyi var olanın çok üstüne çıkarmamızı sağladığın için ve her şeyden önemlisi eşsiz kalbin ve yol arkadaşlığın için teşekkür ederim." notunu düştü.

Bazı sosyal medya kullanıcıları ise şimdiden ikilinin çok güzel bir dizi partneri olduğunu belirtti. İkili daha önce sevgili olmadıklarını söylemiş olsa da bu paylaşımın ardından bazı sosyal medya kullanıcıları ikilinin arasındaki ilişkiyi merak etmeye başladı.

Miray Daner daha önce Kubilay Aka ile aşk yaşıyordu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ümran Seyhan ile Serenay Sarıkaya'dan anne-kız pozu