Boş duvarlarınızı değerlendirin, evinizi güzelleştirin

Evlerimizde sadece raf ve aydınlatma amaçlı kullandığımız duvarlarımızı çoğunlukla boş bırakıyoruz. Oysa duvar dekorasyonu evi güzelleştiren en önemli faktörlerden bir tanesi. Gelin boş duvarları nasıl değerlendirebileceğimize birlikte bakalım...

Son Güncelleme:
A A
TABLOLAR

TABLOLAR

Boş duvarları değerlendirmenin en yaygın ve kolay yollarından bir tanesi tablolardan faydalanmaktır. Kendi zevkinize ve evinizin genel havasına uygun seçeceğiniz tablolar duvarlarınızı boş görünmekten kurtardığı gibi aynı zamanda ortama hoş bir hava da katar.

ÇOKLU ÇERÇEVELER

ÇOKLU ÇERÇEVELER

Son yıllarda sıkça karşılaştığımız çoklu çerçeve setleri boş duvarlar için iyi bir alternatif olabilir. Bu değişik geometrik formlardaki çerçeveler bir arada kullanılarak modern bir görünüm yaratmak mümkün. Bu çerçevelerin içine dilerseniz sevdiklerinizin fotoğraflarını koyabilir dilerseniz de modern sanat eserleri kullanabilirsiniz.

BOŞ ALANLAR HAYAT KAZANSIN

BOŞ ALANLAR HAYAT KAZANSIN

Bu çerçevelerle ya da farklı duvar süsleriyle değerlendirdiğiniz boş alanlar birdenbire farklı işlevler kazanabilir, sadece duvarlar değil kullanılmayan alanlar da değerlendirilebilir. Süslediğiniz bir duvarın önünde basit bir okuma koltuğu ve masa ile kendinize ait özel bir köşe oluşturabilirsiniz.

AYNALAR

AYNALAR

Ayna kullanımı ev dekorasyonunun önemli bir unsurudur. Boş duvarlarda kullanacağınız farklı şekillerdeki aynalar sadece duvarlarınızı boş kalmaktan kurtarmakla kalmaz aynı zamanda mekanları daha aydınlık ve ferah göstermenize yardım eder.

TAMAMLANAN TABLOLAR

TAMAMLANAN TABLOLAR

Son yıllarda sıkça karşılaştığımız bir duvar süsleme yöntemi de çok parçalı, birbirinin devamı resim ya da desenlerden oluşan ve yan yana asılarak tamamlanan tablolar. Bu yöntem evinizi çok şık ve modern gösterecektir.

DUVAR YAZILARI

DUVAR YAZILARI

Duvar yazıları sadece sokaklarda olmaz. Boş bir duvara yapıştıracağınız desenlerle birleşen yapıştırmalı duvar yazıları odanızı istediğiniz şekilde süslemeye yardımcı oluyor.

CANLI DUVARLAR

CANLI DUVARLAR

Çöpe atılacak ahşap paletleri değerlendirmenin en şık yollarından biri de onları canlı bitkiler için bir sergileme alanına dönüştürmek. Bu çok kolay dizayn ile hem duvarlarınız canlanır hem de eviniz bitkilerle hayat bulur.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Fayans temizliğinin püf noktaları