Boşanmayı striptiz kulübünde kutladı

Televizyon yıldızı Larissa Dos Santos Lima, boşanmasını dünya aleme ilan etmek için gösterişli bir parti düzenledi. Hem de striptiz kulübünde!

04 Mart 2019, Pazartesi 12:27 Son Güncelleme:
A A

Kamera karşısına geçtiği 90 Day Fiance adlı TV şovuyla tanınan Larissa Dos Santos Lima, boşanmasını kutlamak için Las Vegas'taki bir striptiz kulübünde parti düzenledi. Ondan bir gün önce de eski eşi Colt Johnsson, aynı yerde boşanmayı bir partiyle kutlamıştı.

Larissa Dos Santos Lima, boşanma partisine 26 yaşındaki yeni sevgilisi Eric ile birlikte katıldı. Çift, sabahın ilk ışıklarına kadar kulüpte eğlenmeyi sürdürdü. Larissa ve Eric, basın mensuplarına sarmaş dolaş pozlar vermeyi ve mutluluklarını haykırmayı ihmal etmedi. 

Basına yansıyan haberlere göre, Larissa Dos Santos Lima ile eski eşi Colt Johnson'ın evliliği her iki taraf için de kabus gibiydi. Johnson, bu yılın ocak ayında boşanma davası açtı. Aynı gün Larissa Dos Santos Lima, kocasına şiddet uyguladığı için gözaltına alındı.


Çift sonunda kısa zaman içinde boşandı ve aynı yerde birer gece arayla bekar hayatlarını kutladı. Larissa Dos Santos Lima da kutlama için davet ettiği kulüpte basın mensuplarına yeni sevgilisiyle birlikte mutluluk pozları verdi.

32 yaşındaki Larissa, yeni sevgilisi Eric hakkında övgü dolu sözler sarfetti: "Frank Sinatra'nınkiler gibi masmavi gözleri var. Baktıkça huzur buluyorum. Eski kocam Colt'a kıyasla çok daha iyi biri. Bana sevildiğimi hissettiriyor. Yeniden mutlu olmak harika bir şey" açıklamasında bulundu. 


Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER İspanya'da 'Gloria Fırtınası' sonrası kırmızı alarm verildi