Bose yeni hoparlörlerini görücüye çıkardı

Taşınabilir hoparlör almayı düşünüyor ve hangi boyut alsam diye kararsız kaldıysanız Bose’nin yeni ürünlerine bir göz atın. Zira Bose yeni hoparlörlerini görücüye çıkardı

19 Nisan 2017, Çarşamba 21:41
A A
Bose yeni hoparlörlerini görücüye çıkardı
Bilgisayarların yerini mobil kullanıma bırakmaya başladığı bugünlerde, büyük ses sistemleri de yerini bluetooth hoparlörlere bırakıyor. Bu doğrultuda piyasada birçok taşınabilir hoparlör var. Ancak müziği hobi olarak görüp premium kaliteleri tatmak isteyenler için de Bose gibi seçenekler bulunuyor. Ses ekipmanları söz konusu olduğunda sektörün büyük oyuncularından biri olan Bose, yeni hoparlörlerini görücüye çıkardı.


Firmanın yeni Bluetooh hoparlörleri Revolve ve Revolve+ isimlerine sahip. Firmanın duyurduğu iki hoparlör aslında tasarım olarak aynı. Sadece Revolve+, boyut olarak biraz büyük. Revolve modeli 6 inç (15 cm),TheRevolve+ modeli ise 7.2 inç (18 cm) boyutunda ve daha geniş bir çapa sahip.

16 SAAT MÜZİK ÇALABİLİYOR


Firmaya göre, Rovelve+, Revolve’den daha yüksek ses seviyesi sunuyor ve odayı küçük modeline göre daha iyi dolduruyor. Modeller arasındaki bir diğer farklılık ise şarj süreleri arasında görülüyor. Revolve 12 saat, Rovelve+ ise 16 saat müzik çalma kapasitesine sahip.

ÇOK YÖNLÜ SES


Ayrıca yeterince paranız varsa iki hoparlör eşleştirilebiliyor ve stereo ses deneyimi sağlanıyor. Ancak dediğimiz gibi yeterince paranız olması gerekiyor zira bu özellik için iki hoparlörün de satın alınması gerekiyor. Modellerin 360 derece çok yönlü ses yansıttığını da belirtelim.

İki model de IPX4 standartlı su geçirmezlik sunuyor. Hoparlörler harici mikrofona sahip. Böylece telefonla konuşma ve Siri ya da GoogleAsistanı gibi sanal asistanlara komut verebilme imkanı sağlanıyor.

MODELLER ARASINDA 100 DOLARLIK FARK VAR


Revolve 199 Dolar’dan, Revolve+ ise 299 Dolar‘dan satışa sunuldu. Özellikleri anlatılırken belki çok fark yok diye düşünmüş olabilirsiniz ancak Bose iki model arasında 100 dolarlık bir fark belirlemiş. İki ürün de çeşitli kanallardan farklı renk seçenekleri ile satın alınabiliyor.

PSN’den bir büyük indirim fırsatı daha geldi
 

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Cem Yılmaz'ın yeni filmi ArifV216 oyuncu kadrosunda kimler var?