Brad Pitt'in neşesi yerinde

Quentin Tarantino'nun son filmi Once Upon A Time In America vizyona girmek için gün sayıyor. Filmin başrol oyuncularından Brad Pitt de bu heyecanlı bekleyiş sayesinde keyiflenmiş görünüyor...

13 Temmuz 2019, Cumartesi 11:49 Son Güncelleme:
A A
posta.com.tr

posta.com.tr

Quentin Tarantino’nun yeni filmi Once Upon A Time in Hollywood (Bir Zamanlar Hollywood'da) gösterime girmek için gün sayıyor. Filmin yönetmeni ve başrol oyuncuları da sürekli basın toplantıları ve fotoğraf çekimleri arasında mekik dokuyor.

Geçtiğimiz gün filmle ilgili bir fotoğraf çekimi sırasında Brad Pitt'in rol arkadaşı Margot Robbie'ye yaptığı şaka herkesi güldürdü.

Margot Robbie tam fotoğrafçıya poz vermişken fotoğraf makinesinin önüne atlayan ve kuğu gibi süzülen Brad Pitt arkadaşının çekimini böylece baltalamış oldu. Sette herkesi kahkahaya boğan bu hakeret gazetelerde de kendine yer buldu.

Uzun yıllar evli kaldığı Angelina Jolie ile yılan hikayesine dönen boşanması yüzünden zor günler geçiren Pitt'in eski neşesini kaybettiği söyleniyordu.

Çocuklarının velayeti için Jolie ile bir türlü anlaşamayan Brad Pitt onları göremediği için de oldukça üzgündü.

Jolie ile arasındaki suların durulmasıyla birlikte eski neşesine kavuşmaya başlayan oyuncunun son günlerde yüzü gülüyor.

Meğer Pitt'in daha önce birlikte çalıştığı oyuncu arkadaşları bu yaptığı şakalara alışkınmış. Yakışıklı aktörün bulduğu her fırsatta settekilere tabiri caizse 'eşek şakaları' yaptığı Hollywood'da yıllardır anlatılıyor.

Brad Pitt'in yerine gelen neşesinin yeni filmi ve Jolie'yle olan çekişmesinin bitmesi sebebiyle olduğu söylense de ünlü aktörün mayıs ayında Venedik'te birlikte fotoğraflandığı bu esmer güzelin bu durumda payı olup olmadığı da merak ediliyor...

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Hayatını mahvedecek 10 erkek tipi