Brooklyn Beckham 'en gözde bekar' seçildi

İngiliz magazin dergisi Tatler her yıl yılın en gözde bekarlarını seçiyor. Bu listeye de genellikle kraliyer ailelerinin bekar üyeleri giriyor. Bu yılsa hepsini geride bırakan bir isimle karşı karşıyayız...

28 Ekim 2019, Pazartesi 14:56 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İngiliz magazin dergisi Tatler, geleneksel ‘Yılın En Gözde Bekarları’ listesini açıkladı. Listenin zirvesinde geçen yıllara kadar İngiliz prensler ve soylu unvanına sahip isimler yer alıyordu. Bu kez yılın en gözde bekarı, David Beckham’ın bir magazin figürüne dönüşen 20 yaşındaki oğlu Brooklyn Beckham oldu.

Fotoğrafçılık eğitimini yarıda bırakıp ailesinin imkanlarıyla ünlüleri görüntüleyen ve hızlı aşk hayatıyla gündemden düşmeyen Brooklyn, İngiliz basınında sıkça ‘mirasyedi’ olmakla suçlanıyor.

'İYİ Kİ BABASI BEKAR DEĞİL' DEDİLER

'İYİ Kİ BABASI BEKAR DEĞİL' DEDİLER

Brooklyn Beckham'ın birinciliği sosyal medyada da yanlı buldu. Kullanıcılar iyi ki babası bekar değil yorumları yaparken baba Devaid Beckham'ın Brooklyn'den daha yakışıklığı olduğu ima edildi.

Brooklyn Beckham geçen yıldan beri 21 yaşındaki model sevgilisi Hana Cross ile bir dargın bir barışık aşk yaşıyordu. İkilinin basının gözünün önünde yaşadığı tutkulu aşkları sık sık basına malzeme olmuştu. Sokak ortasında kavga ederken magazincilere yakalanan çift en sonunda ayrıldı.

Brooklyn Beckham'ın annesi Victria ve babası David Beckham oğullarının bu magazinel ve çalkantılı ilişkisinden memnun değildi. Oğullarının sağlıklı bir ilişki yaşamasını isteyen endişeli ebeveynler bu ayrılık haberiyle mutlu olmuştu. Ancak uslanmaz oğul Brooklyn gönlünü yine bir internet ünlüsüne kaptırdı. İkili şimdiden samimi şekillerde görüntülenmeye başladı bile...

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Arka Sokaklar'ın Zeliş'i Yüsra Geyik açıkladı: O sahneyi izleyemiyorum